Jak spełnić marzenia? Jak wyposażyć firmę? Spróbuj leasingu!

REKLAMA

Ludzie mają różne marzenia. Jedni nocami śnią o pięknych samochodach, inni myślą o otworzeniu własnej firmy, jeszcze inni snują plany na rozwój już istniejącego biznesu. Są różne możliwości sfinansowania takich planów – w Płocku jest firma, która może w tym pomóc.

Fawor1 to firma rodzinna, która na rynku płockim istnieje od 25 lat. Jej aktualnym właścicielem jest Maciej Kinalski, który kontynuuje tradycję, zapoczątkowaną przez mamę, Marzennę. Firma pomaga płockim przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności od strony księgowo-rachunkowej i kadrowo-płacowej. Odpowiadając na zapotrzebowanie przedsiębiorców, rozszerza teraz swoją ofertę o różnorodne i atrakcyjne formy leasingu.

PowiązaneTematy

– Jeżeli ktoś planuje szybki zakup pojazdu z pewnego źródła i potrzebuje do tego indywidualnego podejścia, doradztwa, ale i bezpieczeństwa transakcji, zapraszamy do nas – mówi Maciej Kinalski. – Zapewniamy leasing operacyjny różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, ciągników rolniczych, sprzętu budowlanego, autobusów, ale i sprzętu specjalistycznego – wyjaśnia właściciel Fawor1.

Leasing na start

Ta forma leasingu przeznaczona jest szczególnie dla osób, które planują otworzenie działalność. Co istotne, można z niej skorzystać już po jednym dniu prowadzenia firmy! Szczególnie przydatne może to być w przypadku firm transportowych, których właściciele pierwsze pojazdy muszą kupować za własne środki. Może to spowodować, że zabraknie pieniędzy na inne, często nieprzewidziane w pierwszym okresie, opłaty.

Dzięki leasingowi na start, można nie angażować własnych środków w pojazd, a po rozwinięciu firmy – szybciej go spłacić. Zalet takiego rozwiązania jest sporo: wystarczy wpłata 10%, zachowujemy wentyl bezpieczeństwa, zawieramy elastyczną umowę, możemy starać się o tzw. wakacje leasingowe, można wymienić sprzęt, a przy tym zyskujemy atrakcyjne ubezpieczenie.

Leasing zwrotny

Jeśli już prowadzisz firmę, ale zastanawiasz się jak pozyskać dodatkowe środki dla działalności i poprawić jej płynność finansową, być może to jest odpowiednie rozwiązanie. Leasing zwrotny, to zakup samochodu bez względu na datę jego zakupu. To świetna alternatywa dla sprzedaży środków trwałych – w leasing można wziąć pojazd, który już do nas należy i w ten sposób pozyskać środki finansowe na dalszy rozwój firmy.

Leasing bez BIG i KRD

Jeśli przedsiębiorca ma problem z uzyskaniem środków finansowych z powodu niejasnej historii w BIG i KRD, to rozwiązanie jest z pewnością dla niego korzystne. W każdej firmie może zdarzyć się bowiem zator płatności czy problem z regulowaniem zobowiązań. W Fawor1 zdolność leasingowa oceniana jest indywidualnie, nawet w przypadku trudnej historii w BIG czy KRD, a przy tym zapewniane są dobre warunki finansowania.

Leasing pojazdów 10+

To dobra informacja dla osób, które chcą nabyć sprzęt używany. Leasing może zostać udzielony na sprzęt, którego data produkcji sięga nawet 2005 roku! Taki sposób finansowania dotyczy także urządzeń, sprzętu budowlanego czy wodnego. Przy tej formie leasingu liczy się stan techniczny urządzeń i pojazdów oraz ich wartość.

Leasing w przypadku tych pojazdów czy sprzętu udzielany jest na okres maksymalnie 4 lat.

Leasing pojazdu z zagranicy

Jeśli myślicie o pojazdach, które importowane są z zagranicy, można skorzystać z gotowego pakietu usług. W przypadku wybrania konkretnej marki czy modelu auta do zakupu, firma może sprowadzić pojazd o wybranej specyfikacji. Odbywa się to przy zachowaniu następujących działań:
1. Zapytanie o ofertę
2. Wyszukanie odpowiedniego pojazdu
3. Podpisanie umowy
4. Wpłata zaliczki
5. Sprawdzenie pojazdu
6 Odbiór pojazdu.

Transakcje rodzinne

To rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą i potrzebują gotówki na jej rozwój, przy braku wymaganych przez banki warunków na pozyskanie kredytu. Można wówczas otrzymać leasing na sprzęt posiadany np. przez współmałżonka czy innego członka rodziny.

Co jeszcze? Przy każdej z wymienionych form leasingu, dla pojazdów czy każdego leasingowanego sprzętu o wartości do 50 tys. zł netto, nie są wymagane dokumenty finansowe. Wstępna decyzja wydawana jest natomiast do 24 godzin po złożeniu wniosku.

Więcej szczegółów uzyskacie w siedzibie firmy Fawor1.

Leasing Fawor1
ul. Wschodnia 18
09-400 Płock
tel. 514-113-519
tel. 24 269 39 43