REKLAMA

Wymuszenie pierwszeństwa. Ranna kierująca motorowerem

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 9 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie miały miejsca natomiast żadne zdarzenia o charakterze kryminalnym.

O pierwszym wypadku, do którego doszło 3 września w Płocku na rondzie im. Wojska Polskiego, informowaliśmy już wczoraj.

Wypadek na słynnym rondzie. Tym razem samochód ciężarowy zderzył się z busem

Drugi wypadek miał miejsce na terenie powiatu płockiego, w miejscowości Mała Wieś.– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ford focus, 78-letni mieszkaniec powiatu płockiego, skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej motorowerem, 46-letniej mieszkance powiatu płockiego – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierująca motorowerem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Jak dodaje, poza tymi zdarzeniami doba minęła spokojnie, policja nie otrzymała zgłoszeń, dotyczących poważniejszych zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Gdzie radar?
4 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą dbali o bezpieczeństwo na drodze, pełniąc służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na drogach wojewódzkich nr 559 i 540, trasa Płock-Proboszczewice oraz na DK 60, trasa Płock-Drobin.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. kapika51 says:

    Policja powinna zainteresować się ruchem na nowej obwodnicy i dolocie do nowego mostu tu jest kopalnia pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU