REKLAMA

Wymusił pierwszeństwo w Płocku. O włos od wypadku [FILM]

Kierowcy po Płocku

REKLAMA

Ponownie Płock zagościł na łamach kanału Stop Cham. Tym razem w najnowszym odcinku możemy zobaczyć sytuację na skrzyżowaniu ulicy 1 Maja i Kolegialnej.

Stop Cham to kanał na portalu YouTube, który ukazuje kompilację różnych sytuacji na polskich drogach, składające się z filmików, zarejestrowanych przez kamerki samochodowe.

PowiązaneTematy

Płock, a właściwie jeżdżący w mieście kierowcy, już wielokrotnie byli niechlubnymi bohaterami odcinków. Tym razem możemy zaobserwować wymuszenie pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulicy 1 Maja i Kolegialnej.Jeśli posiadacie własne filmiki, obrazujące nieprawidłowe zachowania kierowców na drogach Płocka i powiatu płockiego, prześlijcie je na nasz KONTAKT – opublikujemy je na łamach PetroNews.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. John says:

  Nawet jak się wetnie na czyjeś miejsce, notabene powstałe przez zajętego smartfonem, lub niezdecydowanego kierowcę, to za chwilę czmychnie znów do przodu przed następnego muła pasiastego i już go nie ma na skrzyżowaniu….

  • pytajnik says:

   Masz jakieś nagranie lub w inny sposób jesteś w stanie to zobrazować, bo nadal nie rozumiem. Bo skoro on czmychnie zamiast muła przez skrzyżowanie to i tak samochód w liczbie sztuk 1 – muł – zostanie na czerwonym. A jakby nie czmychnął, to muł by przejechał i cham zostałby na czerwonym. Więc to nadal samochód w liczbie sztuk 1.

 2. Uczestnik ruchu says:

  Jedna z „ciekawszych” sytuacji na tym filmie (7min 35 sek), która chyba najbardziej mnie wkurzyła: straż miejska wyprzedza na przejściu dla pieszych pojazd, który zatrzymał się, żeby ustąpić pieszym przechodzącym przez to przejście. Sekundy do tragedii !!!
  Rozumiem, że panowie sami zgłosili się po mandat 500zł i 10 pkt karnych, bo pewnie spieszyli się wystawiać mandaty za złe parkowanie…

 3. John says:

  Nie pochwalam chamskich zachowań, ale z dwojga złego wolę na drodze spieszącego się chama, dzięki któremu przynajmniej zmniejsza się liczba aut w korku, niż zamuleńców przez których trzeba nieraz czekać na kilka zmian świateł.

  • pytajnik says:

   „wolę na drodze spieszącego się chama, dzięki któremu przynajmniej zmniejsza się liczba aut w korku”

   Możesz jaśniej? Jak zmniejsza się ilość aut w korku przez chama, który poprzez wyprzedzania i zajeżdżanie drogi innym zajmuje ich miejsce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU