REKLAMA

Wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Ranny 19-latek

REKLAMA

Do dwóch wypadków doszło wczoraj w Płocku. Policjanci odnotowali również 12 kolizji, zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę, a 11 osób odprowadzono do izby wytrzeźwień.

O jednym z wypadków, do których doszło w poniedziałek w Płocku, już informowaliśmy. Około godz. 18.15 w rejonie skrzyżowania ul. Chopina i Dworcowej, kierujący samochodem opel, 71-letni mieszkaniec Płocka, potrącił na przejściu dla pieszych 30-letnią kobietę i jej 8-letniego syna. Piesi z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala.

– Chłopiec po udzielonej pomocy został zwolniony do domu, natomiast kobieta pozostała na badaniach w szpitalu. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Wypadek przy dworcu. Samochód najechał na matkę z dzieckiem

Drugi wypadek miał miejsce około godz. 16.30 na ul. Dobrzyńskiej.– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Opel, 32-letni mieszkaniec Płocka, wyjeżdżając z posesji wymusił pierwszeństwo przejazdu 19-letniemu motocykliście – wyjaśnia Krzysztof Piasek.

Doszło do zderzenia pojazdów, w wyniku którego kierowca motocykla doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – dodaje rzecznik płockiej policji.

Policjanci zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę, który z promilami jechał po ulicach miejscowości Marcjanka (gm. Wyszogród).

Nie zabrakło kradzieży – 12 marca w Płocku przy ul. Rembielińskiego włamano się do pawilonu handlowego, z którego skradziono torby oraz bluzy. Wartość strat wyniosła ok. 150 zł.

We wtorek, 13 marca, policjanci w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego:
– w godzinach 6-14 na DK 60 i DK 10, trasa Płock-Sierpc
– w godzinach 14-22 na DK 60, DK 10 i DK 7, trasa Płock-Załuski.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU