Jeśli uczestniczysz w większości imprez, organizowanych przez miasto, masz świetną okazję wygrać roczny bilet wstępu na większość z nich, a przy okazji wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, przekazał Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy roczne zaproszenie dla dwóch osób na większość płockich wydarzeń kulturalnych.

Wejściówkę można wylicytować na portalu Allegro.pl, który – podobnie jak w ubiegłych latach – przeznaczył oddzielną kategorię na aukcje, wspierające tegoroczny cel zbiórki WOŚP. Zwycięzca licytacji otrzyma wstęp na wszelkie imprezy, organizowane albo współorganizowane przez Urząd Miasta Płocka, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Płocką Galerię Sztuki. Obejmie to również dwie sztandarowe płockie imprezy – Reggaeland i Audioriver. W przypadku imprez bezpłatnych, wejściówka upoważni do wejścia na sektor VIP. Cena wywoławcza – 500 zł.

Osoba, która wylicytuje fant, będzie otrzymywała wspomniane wyżej zaproszenia przez cały 2012 rok, sukcesywnie, przed każdą zbliżającą się uroczystością.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji