REKLAMA
REKLAMA

Płocki Bal Niepodległościowy, organizowany przez Izbę Gospodarczą Regionu Płockiego, zakończył tegoroczne obchody rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie zabrakło podniosłych przemów, występu gwiazdy wieczoru i doskonałej zabawy.

Tegoroczny Płocki Bal Niepodległościowy odbył się w sobotę, 16 listopada.

– 11 Listopada to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. To dzień, kiedy upór i wiara, sprawiły, że niemożliwe stało się rzeczywistością – podczas wznoszenia Toastu za Ojczyznę, zwracał uwagę Krzysztof Izmajłowicz, Prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego.

Niepowtarzalny klimat, wykwintna kuchnia, jak i doskonała oprawa muzyczna sprawiają, że to wydarzenie jest niepowtarzalną uroczystością. Gwiazdą wieczoru XIII Płockiego Balu Niepodległościowego była Katarzyna Skrzynecka.– Należy podkreślić, że tak renomowane wydarzenie wymaga solidnych partnerów, w gronie których w tym roku znaleźli się Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Krajowa Spółka Cukrowa, Gretpol, Suez Płocka Gospodarka Komunalna – mówi Anna Brzezińska Dyrektor Biura IGRP.

– Bardzo się cieszę, że grono partnerów naszej inicjatywy tworzą wieloletni już przyjaciele Płockiego Balu Niepodległościowego, którzy co roku włączają się w współtworzenie tego wydarzenia. Ukoronowaniem naszych działań jest wysoka ocena naszych gości, będąca motorem do podjęcia działań już za rok – zapewnia Anna Brzezińska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU