REKLAMA

Wychodził z samochodu, potrąciła go ciężarówka. Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

REKLAMA

Kutnowska policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w nocy z 4 na 5 listopada br. roku na drodze krajowej numer 60 w miejscowości Dudki. W wyniku potrącenia przez samochód ciężarowy, zmarł 22-letni mężczyzna.

Do tego tragicznego wydarzenia doszło 4 listopada br. po godzinie 23 na obszarze wiejskim, w miejscowości Dudki (pow. kutnowski).

PowiązaneTematy

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca hondą zjechała na pobocze drogi K-60 gdzie przy jednej z posesji z jej pojazdu, od strony pobocza wysiadło dwoje pasażerów. Jedno z nich, młody mężczyzna, wyszedł zza pojazdu na jezdnię i został potrącony przez tira. Kierujący nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Warszawy. 22-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli działania dwutorowo. Zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia i ustalali świadków, a jednocześnie intensywnie poszukiwali pojazdu i kierującego. M.in. weryfikowano stacje paliw i inne miejsca objęte monitoringiem – informuje kutnowska policja.Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku drogowego, w szczególności do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory i w tym czasie przejeżdżali DK nr 60 w okolicach miejscowości Dudki lub jechali tą drogą w kierunku miejscowości Witonia.

Sprawę tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Wszyscy świadkowie w tej sprawie proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie ul. Toruńska 14 lub pod całodobowym numerem telefonu: 47 842-21-00.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. super says:

    Śmiechowo :) Macie jego aktualne zdjęcie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU