Wybierz ulubionego dzielnicowego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Przez najbliższy miesiąc można wybierać najpopularniejszego dzielnicowego. Na wybranych funkcjonariuszy można głosować za pomocą ankiety konkursowej, dostępnej na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz w jednostkach policji, siedzibach starostwa, urzędów miast czy gmin oraz lokalnych mediów.

Rusza IV edycja konkursu na “Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2012”. Mieszkańcy wybiorą najpopularniejszego dzielnicowego w każdej jednostce Policji na terenie garnizonu mazowieckiego.

Wszyscy dzielnicowi będą walczyć o miano najlepszego i najbardziej aktywnego funkjonariusza, w zakresie podejmowanych działań w celu poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie służbowym. Organizatorzy liczą, że dzięki temu mieszkańcy lepiej poznają swoich dzielnicowych, co zwiększy również zaufanie do nich.

Oddzielnie wybierzemy najpopularniejszego dzielnicowego, pracującego w Płocku oraz najpopularniejszego dzielnicowego na terenie powiatu płockiego.

Głosy na poszczególnych dzielnicowych mogą oddawać mieszkańcy miasta Płocka i powiatu płockiego poprzez wypełnienie ankiet konkursowych, dostępnych na stronie internetowej komendy oraz w jednostkach policji, siedzibach starostwa i urzędów miasta czy gminach i wrzucenie do skrzynek w ww. obiektach. Wyboru najpopularniejszych dzielnicowych w Płocku i na terenie powiatu płockiego dokona komisja, powołana przez Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest w grudniu 2012 roku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji