REKLAMA

Wracają rozmowy w kobiecym gronie. Tym razem o wrażliwości

REKLAMA

Sandra Panuś zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…”. Tym razem tematem kobiecych rozmów będą zalety wrażliwości.

Po przerwie, spowodowanej epidemią koronawirusa, przyszedł czas na długo wyczekiwane spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…”. W czwartek, 17 czerwca o godzinie 17 w Amore Residence (Traktowa 12) tematem rozmów będzie „Wrażliwość jako dodatkowa moc”.

„Uczucia nie są słabością. To sfera, w której dzieją się rzeczy najwyższego kalibru” – przypomina słowa znanej psycholog i psychoterapeuty Marii de Barbaro organizatorka.

– Podczas spotkania pokażemy, że wrażliwość nie jest słabością, ale może nieść moc w nasze życie. Okablowanie neuronowe osób wrażliwych sprawia, że widzimy i słyszymy ok. 30 proc. więcej, czujemy wyraźniej bodźce, czy to może być przekleństwo? I tak, i nie. Wszystko zależy od wykorzystania danej cechy – opowiada Sandra Panuś.

Prowadząca Sandra Panuś to terapeutka, w trakcie szkoły psychoterapii, certyfikowany coach indywidualny i team coach ICC. Od 6 lat organizuje kobiece spotkania w Płocku „Porozmawiajmy o…”. Sandra Panuś jest też ambasadorką Fundacji Sukces Pisany Szminką i organizatorką spotkań aktywizujących kobiety „Sukces to Ja”.– Spotkajmy się w babskim gronie przy kawie/herbacie. Podczas dyskusji obalimy kilka mitów, które utrudniają nam codzienne funkcjonowanie. Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości – zaznacza Sandra Panuś.

Ze względu na obostrzenia epidemiczne, spotkanie odbędzie się w okrojonym gronie. Zapisać się można na stronie internetowej organizatorki. Decyduje kolejności zgłoszeń.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU