REKLAMA

WOŚP znów zagra w Płocku

REKLAMA

Młodzieżowy Dom Kultury już kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową sztabu została Litosława Koper. Środki zebrane podczas XXVI WOŚP przeznaczone zostaną na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

– Jak co roku, zapraszamy uczniów płockich szkół do wspólnego kwestowania. Pierwszeństwo mają grupy zorganizowane. Z jednej szkoły grupa może liczyć maksymalnie 10 osób – zachęca Litosława Koper.

Wypełnioną listę, podpisane ankiety oraz zdjęcia do identyfikatorów w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc.) w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, należy dostarczyć najpóźniej do 1 grudnia br. do płockiego Sztabu WOŚP mieszczącego się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Tumskiej 9a w Płocku.

PowiązaneTematy

– Przy wyborze wolontariuszy prosimy wziąć pod uwagę osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie wraz z rodzicami/opiekunami, które będą dostępne na początku grudnia, ponieważ wtedy będziemy potrzebowali ich podpisów na oświadczeniach wygenerowanych z programu fundacji po zamknięciu listy – tłumaczy szefowa sztabu.

Wolontariusze indywidualni, którzy chcą brać udział w akcji, powinni przyjść do Młodzieżowego Domu Kultury w dniach 20 listopada – 1 grudnia bieżącego roku. Pierwszeństwo mają osoby, które zbierały w ubiegłych latach.

Wszelkie pytania lub wątpliwości wyjaśnicie pod numerami tel. 24 364-77-14 i 24 364-77-15 (9.00 – 16.00) lub drogą mailową na adres wosp@mdk-plock.pl. Dokumenty do pobrania dostępne na stronie MDK-u.