WOŚP w galeriach i przed ratuszem [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Uff, to był intensywny dzień. Sztab płockiego WOŚP przeliczał uzyskane przez wolontariuszy datki, wykonawcy w różnych miejscach Płocka zapewniali atrakcyjną oprawę finału 22. edycji WOŚP, a większość płocczan chodziła z naklejonym czerwonym serduszkiem. Światełko do nieba już poszło, ale liczenie pieniędzy trwa.

Czerwone serduszka “chodziły” dzisiaj wszędzie. Były w ZOO, galeriach handlowych, banku czy na Starym Rynku. Towarzyszyły im oczywiście atrakcje, o których już częściowo pisaliśmy.

WOŚP w Płocku. Orkiestra już gra!

W Galeri Mazovia zobaczyliśmy m.in. taniec brzucha czy pokaz mody, dla publiczności zaśpiewał Ryszard Wolbach i Monikah (Monika Lewczuk) – Miss Supernational 2011, nie zabrakło znanych osób, kwestujących do charakterystycznej puszki. W Galerii Wisła usłyszeliśmy chór Vox Singers i solistów z MDK, odbyła się licytacja prac plastycznych, wystąpił Zespół Pieśni i Tańca “Dzieci Płocka”.

WOŚP w Mostach

Po południu główne atrakcje przeniosły się na plac przed ratuszem. Wystąpiło tam kilka zespołów, w tym Jabba, Fear Inside of Me, Group Think (wokalista Kuba aka M.O.D, na gitarze basowej Luis, perkusista Alan) czy F.44.3.

Poszczególne występy były przerywane podawaniem kwot datków, które udawało się zebrać. Około godziny 18 odbył się koncert zespołu Muchy, po którym wystąpiła grupa Reszta Pokolenia.

WOŚP z Morsami

Tradycyjnie przed godziną 20 na scenę wyszli konferansjerzy w towarzystwie prezydenta Andrzeja Nowakowskiego, dyrektor MDK Litosławy Koper, dyrektora POKiS Artura Wiśniewskiego, polityków, vipów, wolontariuszy i artystów. Po puszczeniu „Światełka do Nieba”, wystąpiła gwiazda wieczoru – Lipali.

EchoSonda: WOŚP 2014

W tym roku maszyna do liczenia pieniędzy sprawiła organizatorom psikusa i odmówiła posłuszeństwa. Trwa więc ręczne przeliczanie, po którym – według stanu na godzinę 23 – było 157 468,55 złotych.

Zobaczcie nasze zdjęcia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji