Wojna o planetę małp i Mała Wielka Stopa. Co jeszcze w NK Przedwiośnie?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na wakacyjne dni NoveKino Przedwiośnie zaplanowało kilka nowości. Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych.

Wojna o planetę małp

Od 28 lipca zapraszamy na film „Wojna o planetę małp” w wersji 2D lub 3D z napisami. W trzecim filmie z przebojowej serii Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Mała Wielka Stopa

Młodszych widzów zapraszamy na animację „Mała Wielka Stopa” w wersji z dubbingiem.

Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykłe konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata posiada szczególne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

Bajkoranki: Sing

W sobotę i niedzielę o godz. 11, w ramach cyklu Bajkoranki, dla najmłodszych zostanie wyświetlona animacja „Sing” w wersji z dubbingiem.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson).
Podczas seansu odbędzie się konkurs HAPPY SEATS. Natomiast po seansie zapraszamy do Patio Kina na atrakcje przygotowane przez Teatr Form Wielu. W sobotę będą to warsztaty scenograficzne „Budowa lalek” a w niedzielę zapraszamy spektakl teatralny „Hau, miau i inne języki”.
Bilety w cenie 12 złotych.

Kino Festiwalowe Audioriver

W sobotę, 29 lipca, odbędą się specjalne pokazy w ramach Kina Festiwalowego Audioriver, według następującego harmonogramu:

  • godz. 14:00 – „ Elektro Sonda” – Polska muzyczno-filmowa produkcja w reżyserii Tomasza Knittla. Obraz opowiada historię małego chłopca, który przenosi się w świat muzyki elektronicznej, gdzie spotyka znanych przedstawicieli krajowej sceny, takich jak Kamp!, Komendarek, Rysy, Zamilska i wielu innych. Wstęp darmowy. Odbiór biletów kasie Kina.
  • godz. 15:10 – „Cassette: A Documentary Mixtape” – Obraz o kultowych nośnikach, czyli kasetach magnetofonowanych. W produkcji bierze udział ich wynalazca – Lou Ottens, a także m.in. weterani rocka, Henry Collins i Thurston Moore, którzy zabierają widzów w podróż do przeszłości oraz opowiadają o magii towarzyszącej kolekcjonowaniu i nagrywaniu tego typu taśm. Bilety w cenie 10 zł.
  • godz. 17:00 – „Above Ground Level: Dubfire”- Opowieść o jednej z najbardziej charakterystycznych postaci w tanecznej elektronice. Ali Shirazinia aka Dubfire to artysta, który niegdyś współtworzył wyróżniony nagrodą Grammy duet Deep Dish, a dziś jest solowym producentem i DJ-em, występującym dla tysięcy fanów na całym świecie. Film opowiada nie tylko o jego drodze muzycznej i osobistych historiach, lecz zawiera również wypowiedzi wielu związanych ze sceną osób, m.in. Richiego Hawtina, Svena Vätha, Carla Coxa, ale i Armina Van Buurena czy Davida Guetty. Bilety w cenie 10 zł.

Ponadto w repertuarze:

  • „Gru, Dru i Minionki” dubbing – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić;
  • „Rock Dog. Pies ma głos” 2D lub 3D dubbing – Tybetański pies opuszcza dom, aby spełnić swoje muzyczne marzenia;
  • „Kapitan Majtas. Pierwszy wielki film” 2D lub 3D dubbing – Dwóch złośliwych dzieciaków, George Beard oraz Harold Hutchins, hipnotyzują swojego dyrektora szkoły i zmieniają go w postać z ich komiksu.
  • „Spider-Man: Homecoming” dubbing lub napisy- Peter Parker pod okiem swojego mentora Tony’ego Starka stawia czoło niebezpiecznemu przestępcy Vulture’owi, który stanowi zagrożenie dla najbliższych Spider-Mana;
  • „Dunkierka” napisy – Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej oraz
  • „Alibi.com” napisy – właściciel firmy zajmującej się znajdywaniem wymówek na różne okazje zakochuje się w kobiecie, która nie cierpi kłamstwa. Aby ukryć swoją profesję robi to, co potrafi najlepiej – kłamie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji