Już w grudniu do Płocka przyjedzie dziennikarz i podróżnik – Wojciech Cejrowski. Jedni go uwielbiają, inni nie lubią, ale nikt nie pozostaje wobec niego obojętnym.

Wojciech Cejrowski to dziennikarz radiowy, satyryk, fotograf, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, kierownik artystyczny biblioteki Poznaj Świat, członek The Explorers Club, a z wykształcenia socjolog.

Swoją karierę telewizyjną zaczynał u boku Wojciecha Manna w programie “Non Stop Kolor” w TVP2, w latach 1992–1994. Popularność przyniósł mu program WC Kwadrans, który był nadawany w TVP1 w latach 1994–1996. W programie tym prezentował konserwatywne poglądy na kwestie społeczne, promował w nim pozytywne znaczenie słowa „ciemnogród”, określające przywiązanie do tradycyjnych wartości. Od stycznia 2007 w niedziele, w TVP2 ukazywał się jego program “Boso przez świat”. Program został zdjęty z anteny TVP w maju 2009, kiedy to Wojciech Cejrowski wystąpił w spotach wyborczych Prawicy Rzeczypospolitej, zachęcając do oddania głosu na Marka Jurka. Jednak miesiąc po wyborach do PE, po licznych protestach, program powrócił na antenę TVP2 i był nadawany do 2011 r. Od września 2013 program Wojciech Cejrowski. Boso emitowany jest na antenie TV Puls oraz Puls 2.

Wojciech Cejrowski jest też felietonistą i reportażystą. Pisze felietony na tematy społeczno-polityczne (cykle felietonów do „Gazety Polskiej”, „Frondy”, „Ilustrowanego Kuriera Polskiego”) oraz reportaże podróżnicze („Rzeczpospolita”, „Podróże”, „Voyage”, „Opcja na prawo”, „Poznaj Świat”, „National Geographic”).

Od 1995 Wojciech Cejrowski jeździ po Polsce, Kanadzie, USA, Australii, Francji i Szwajcarii z występami estradowymi w stylu stand-up comedy pod nazwą „WC na stojaka” lub „Boso do…”.

Dotychczas podróżował po blisko 60 krajach na 6 kontynentach. Najczęściej jeździ do Amazonii, dokumentując życie zamieszkujących ją Indian i Metysów. Brał udział m.in. w pieszym pokonaniu bagnistej puszczy Darien, na granicy Kolumbii i Panamy (1996) oraz przejeździe trasy Camel Trophy, w Gujanie, w 1996, w ramach której dotarł m.in. do odległych osad plemienia Wai Wai.

Do Płocka przyjedzie ze swoim stand-up comedy pt. “Prawo Dżungli” “, gdzie z ostrością i wyrafinowanym poczuciem humoru opowie o najciekawszych doświadczeniach. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych zdjęć, oraz anegdot, ale przede wszystkim śmiechu do łez.

Będzie to również niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek. Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

“Prawo Dżungli” to opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami, a także możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie oraz autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania.

Wojciech Cejrowski “Prawo Dżungli”
3 grudnia 2016 (sobota) godz. 18
sala Widowiskowa Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku przy ul. Kolegialnej 23.

Kup bilet na występ Wojciecha Cejrowskiego w Płocku

Bilety indywidualne można kupić w kasie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9A, kasa biletowa tel. 24/366-43-50.
Bilety bezpośrednio: info@koncertartex.com lub jachimowicz.marek@gmail.com.
Bilety przez Internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl, biletos.com.
Bilety grupowe tel. 515-400-723.

Cena biletów 65 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji