REKLAMA

Właściciel Cotex Office Centre pozostaje sponsorem Wisły Płock

REKLAMA

Klub Wisła Płock poinformował, że w gronie sponsorów pozostaje firma ELKOP SE, właściciel Cotex Office Centre. Umowa ma obowiązywać co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

ELKOP SE jest uznanym ogólnopolskim, podmiotem działającym na rynku komercyjnych nieruchomości. Głównym profilem działalności jest wynajmem powierzchni biurowych, handlowych, produkcyjnych i magazynowych zlokalizowanych między innymi w Płocku, Chorzowie, Poznaniu, Elblągu. Obecnie w portfelu Spółki znajduje się blisko 100 tys.2 powierzchni.

PowiązaneTematy

Spółka nie kryje zadowolenia z powodu związania się z piłkarską Wisłą Płock nową umową sponsorską.

– Jesteśmy pod wrażeniem rozwoju klubu i faktu, że od kilku lat utrzymuje się na poziomie ekstraklasy. W związku z tym nie mamy wątpliwości, że dalsza współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom – stwierdził Mariusz Patrowicz, przedstawiciel sponsora.

Prezes Wisły Płock, Tomasz Marzec podkreślił, że marka Cotex, należąca do ELKOP SE, cieszy się dużą rozpoznawalnością w Płocku.

– Bardzo się cieszę, że w gronie naszych sponsorów mamy tak prestiżowe firmy. Wsparcie, które będziemy otrzymywać, to kolejny krok do budowy silnego klubu w naszym mieście — powiedział Tomasz Marzec.Cotex Office Centre to prestiżowy i cieszący się rozpoznawalnością w lokalnym środowisku budynek, który oferuje bardzo nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowe oraz handlowo-usługowe. Ich powierzchnia wynosi łącznie 10.319,55 metrów kwadratowych. Świetna lokalizacja budynku pozwala na szybki i łatwy dojazd z każdej części Płocka. Jego położenie gwarantuje dobre warunki do rozwoju wielu przedsiębiorstw. Cotex spełnia oczekiwania swoich klientów, oferując im komfort, swobodę oraz bezpieczeństwo prowadzonej działalności.

ELKOP Spółka Europejska
adres: ul. Zygmunta Padlewskiego 18C, 09-402 Płock
strona: www.elkop.pl
e-mail: biuro@elkop.pl
tel.: (32) 246 24 71

Cotex Office Centre
adres: al. Piłsudskiego 35, 09-402 Płock
strona: www.cotex.pl
e-mail: sekretariat@elkop.pl
tel.: 600 805 192

Ich produkty sprzedawano w USA, Francji, Anglii… i na Tumskiej. Jak powstawały Zakłady Dziewiarskie Cotex?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU