REKLAMA

Wkrótce Disco nad Wisłą. Mamy dla was bilety!

REKLAMA

Już za kilka dni płocka plaża zmieni się w miejsce gorących rytmów disco polo. Na głównej scenie wystąpią najwięksi artyści tego nurtu. Usłyszymy przeboje, bez których nie wyobrażamy sobie imprezy, prywatki, zabawy. To będą niezapomniane dwa dni! Jeśli chcecie w nich uczestniczyć bez konieczności kupowania karnetu, damy wam taką szansę. Do czwartku ogłaszać będziemy konkursy, w których do wygrania będą karnety!

W piątek, 12 sierpnia, na głównej scenie wystąpią zespoły: Akcent, Power Play, Playboys, Piękni i Młodzi, Quest, Soleo. Rozgrzewkę zapewni ekipa POLO TV ze swoim cyklem koncertowym „Discopolowanie”, promującym młode zespoły polskiej muzyki disco.

13 sierpnia, w sobotę, zobaczymy występy zespołów: Boys, Defis, Skaner, Cliver, Long&Junior, Top Girls, Joł, Ellixir i Magnum, a także – po raz pierwszy w Polsce, pochodzącego z USA – Granta Millera. To na jego występ czekają przede wszystkim amatorzy muzyki Italo Disco.

Ciekawy jest również zestaw prezenterów, którzy poprowadzą cały festiwal. Kobiety spróbuje rozkochać w sobie Mister Polski 2014, Rafał Maślak. Męską część publiczności natomiast uraduje na pewno obecność uroczych pań: Edyty Folwarskiej (dobrze znanej fanom disco prezenterki telewizji POLO TV) oraz Anny Jankowskiej (dziennikarki VOX FM).

To jednak nie wszystko. Od godziny 20 do 4 nad ranem funkcjonować będzie drugi, niezwykle roztańczony namiot ze sceną muzyki Italo Disco. O dobrą zabawę w tym miejscu zadbają DJ JIMI i DJ ROBERT, specjalizujący się w hitach z lat 80. W czasie trzeciego dnia, na terenie klubu „Imprezy na fali” zagra, będący ostatnio na topie, zespół BOBI.KONKURS

Z tych atrakcji możecie skorzystać za darmo, biorąc udział w naszym konkursie. Wystarczy wymienić pięciu wykonawców, którzy wystąpią podczas festiwalowych dni na płockiej plaży. Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na festiwal.

Odpowiedzi prosimy przesłać dziś do godziny 22 na adres: redakcja@petronews.pl. Zwycięzcę poinformujemy w wiadomości mailowej. Do dzieła!

Osoby, którym się nie uda, będą miały jeszcze szansę na wygraną. Codziennie (do czwartku) na naszej stronie będzie pojawiał się konkurs, w którym nagrodą będą kolejne bilety na Disco nad Wisłą. Bądźcie czujni!

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU