REKLAMA

Wizytacja na budowie nowej komendy

REKLAMA

Komendanci policji wraz prezydentem Płocka Andrzejem Nowakowskim i wojewodą mazowieckim Jackiem Kozłowskim wizytowali w czwartek budowę nowej komendy.

Przy alei Kilińskiego stoją już dwa okazałe budynki: pawilon szkoleniowo-gospodarczy i administracyjny. W pierwszym z nich będą mieścić się m.in. garaże i strzelnica, w drugim powstanie m.in. policyjna izba dziecka. Łączna powierzchnia użytkowa nowej komendy to około 10 tys. metrów kwadratowych. Trwa montaż instalacji wewnętrznych, wstawiane są okna. Budowa idzie zgodnie z harmonogramem. Komenda ma być oddana do użytku w połowie 2014 roku. Będzie jedną z najnowocześniejszych w kraju.

– Mamy nadzieję, że święto policji w przyszłym roku będziemy obchodzić już w nowej siedzibie – mówił Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Janusz Stępniak.Wspólnie z prezydentem Płocka i wojewodą mazowieckim teren budowy odwiedzili: Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji mł. insp. Rafał Batkowski, Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Janusz Stępniak oraz Komendant Miejski Policji w Płocku insp. Jerzy Kalbarczyk.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU