REKLAMA

Wisła wraca do korzeni

REKLAMA

Koniec roku coraz bliżej, a Wisła Płock nadal przekazuje pozytywne informacje. Po wygranej w Warszawie, nadszedł czas na galę 70-lecia klubu. Teraz natomiast w Wiśle powstaje kolejna sekcja sportowa, jaką jest Boks Olimpijski.

Przez wielu mniej lub bardziej zagorzałych kibiców, taka decyzja została różnie odebrana, choć zdecydowana większość chwali ten krok. My również cieszymy się, że po wielu latach i wielu plotkach, jakoby wszystkie kluby ze sobą walczyły, Wisła wraz z Gedeonem Płock nieco uciszy te komentarze. Owszem, żadną tajemnicą nie jest, że są i tacy, którzy walczą, ale raczej z własnymi marzeniami, niż innymi klubami.

Sekcja bokserska, która została stworzona w Wiśle Płock (dołączenie Gedeonu Płock) to ruch bardzo ważny i cenny w kontekście nie tylko przyszłości i wsparcia mniejszego klubu. Wisła staje się coraz większym klubem, który jednocześnie zyska większą rangę i szacunek lokalny, jak również ogólnopolski. Boks w Płocku, a dokładniej mówiąc w tym klubie, istniał już na samym początku powstania. Dokładnie w latach 1947-1962, co oznacza, że poprzez ten gest klub uszanował również swoją historię.Czy po sekcji bokserskiej klub włączy inne sporty? Zarząd klubu nie kryje, że taki ma właśnie plan. Kiedyś można było usłyszeć plotki o sekcji judo, koszykówce, czy też piłce nożnej kobiet i wielu innych. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieli multisportową Wisłę Płock.

Marek Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU