Wisła Cup vol. 2

REKLAMA

W marcu zostanie rozegrana druga edycja Wisła Cup. Do wygrania prawie 2 tysiące złotych i gadżety nożnej Wisły Płock.

Nożna Wisła Płock wraz z Agencją Reklamową Ultra Propaganda zaprasza do wzięcia udziału w halowym turnieju piłkarskim Wisła Cup vol.2. Turniej odbędzie się w dniach 24 lutego i 3 marca, a mogą wziąć w nim udział dziesięcioosobowe drużyny (6 zawodników i 4 rezerwowych) reprezentujących płockie firmy – choć nie tylko. Wisła Cup to dwie fazy: grupowa, rozgrywana 24 lutego w „Blaszak Arenie” oraz finałowa zaplanowana na 3 marca w Orlen Arenie.

PowiązaneTematy

– Mecze trwać będą 2 razy po 7,5 minuty w fazie grupowej oraz 2 razy po 10 minut w pucharowej. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 lutego. Wpisowe do turnieju to 700 złotych za drużynę – mówi Tomasz Marzec z działu marketingu Wisły Płock.

Do wygrania zacne nagrody. Zwycięzca otrzyma 1947 złotych, laureaci drugiego miejsca – koszulki Wisły Płock. Trzecia drużyna otrzyma piłki. Każda z ekip biorących udział w turnieju dostanie też pamiątkowy puchar. Nagrodzeni zostaną też indywidualni zawodnicy, a konkretnie najlepszy zawodnik, strzelec i bramkarz turnieju.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 lutego 2013 roku na e-mail: wislacup@ultrapropaganda.pl, bądź telefonicznie: 790 35 35 15. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.