REKLAMA

Wiemy, kto otrzyma bilety na Disco nad Wisłą

REKLAMA

Już 11 sierpnia na plaży nad Wisłą zagości muzyka rozrywkowa. Przez dwa dni festiwal dostarczy nie tylko muzyki, ale i wielu atrakcji dla całych rodzin. Wiemy już, kto na pewno otrzyma bilety na Disco nad Wisłą.

11 i 12 sierpnia w Płocku gościć będzie muzyka disco-polo. Wystąpią m.in. Weekend, Defis, Long&Junior czy Czadoman. Gwiazdą w tym roku będzie szwajcarski duet, grający muzykę house – Remady&Manu-L, znany z hitów „Holiday” czy „Single Ladies”.

PowiązaneTematy

W tym roku organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji okołofestiwalowych. Przede wszystkim, dzieci od rocznika 2005 do 2017 oraz seniorzy urodzeni przed 1957 rokiem mają darmowy wstęp na teren festiwalu. Dla najmłodszych, na terenie festiwalu zagości wesołe miasteczko, więc będzie to wspaniała okazja do spędzenia wolnego czasu.

Zupełną nowością jest bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, zaprojektowana w stylu lat 90. Będzie więc możliwość pogrania w stare gry, typu Pegasus czy Nintendo. Nie zabraknie zabaw z animatorami w gry popularne w tych czasach na podwórkach, jak klasy, guma czy hula hop.

Dla naszych czytelników ogłosiliśmy konkurs, w który do wygrania było 5 podwójnych zaproszeń. Znamy już zwycięzców!

MARIUSZ WOJDA

Na koncert się wybieramy ale bilecików nie mamy Córka będzie skakać z radości jak Zenek ją ugości :-)

MILENA BABECKA

W smutku lub w radości
Disco Polo jest dobre w każdej ilości!
Nad Wisłą moja obecność więc obowiązkowa
W sierpniu na tańce będę gotowa!
Dwa dni niezapomnianej zabawy,
energii starczy bez żadnej obawy!
Będę szalała z gwiazdami do rana
I z tego powodu będę bardzo uradowana!
Wejściówki więc w moich dłoniach mogą zagościć
Ja postaram się dobrze na plaży rozgościć!

WIOLETTA KUBICKA

Mam na imię Wioletta, mam 25 lat, jestem szczęśliwą mężatką i mamą 3 wspaniałych chłopców. Są również minusy codziennego siedzenia w domu z dziećmi. Brak czasu dla siebie… Dlatego byłabym bardzo szczęśliwa, gdybym wygrała wejściówki dla siebie i męża. Dzieci są w takim wieku, że poszłyby z nami na wspólne posłuchanie muzyki disco polo.

IWONA SADOWSKA

Chciałabym od was otrzymać bilety na festiwal disco, ponieważ jest on organizowany w przepięknej miejscowości – Płocku, gdzie znajduje się niesamowita sceneria z widokami na najdłuższą rzekę Polski – Wisłę oraz przepiękną starówkę z zabytkami. Na pewno cały wyjazd skupiony byłby przede wszystkim na festiwalu, jednak nie zabrakłoby czasu na zwiedzanie i podziwianie dawnej stolicy Polski.

PAWEŁ KĘDZIERSKI

Dlaczego to my właśnie powinniśmy otrzymać bilety… Od momentu wesela Doroty Gwiazdowskiej z zespołu MIG, zakochaliśmy się w tego rodzaju muzyce. Klimat jaki tworzą tego typu zespoły jest niepowtarzalny, a zabawa do białego rana. Niepowtarzalność, która towarzyszy tego typu koncertom, jest niesamowita, a rytmy pobudzą nawet najbardziej sztywnego gościa. W załączniku pozdrowienie w wersji FOTO :-)