REKLAMA

Wielki „Kiermasz Zabawek” w Rogozinie

REKLAMA

Koło „Młode Rogoziono” zaprasza do udziału w „Kiermaszu Zabawek”. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje, a wśród nich spotkanie z kierowcą rajdowym.

Zbliża się „Kiermasz Zabawek” w Rogozinie. 23 października od godz. 9 do 17 przed Domem Ludowym będzie okazja, aby świetnie się bawić i znaleźć ciekawe zabawki.

PowiązaneTematy

– Każdy z nas posiada w domu zabawki, które są jeszcze w oryginalnych opakowaniach lub po prostu były rzadko używane, a nasze pociechy chciałyby mieć coś innego. To idealny moment, by pozyskać coś ekstra, zamienić się lub podać dalej coś, co wydaje się już niepotrzebne, a „cenne” dla innych – wyjaśniają organizatorzy.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji, między innymi spotkania z wyjątkowymi gośćmi, którzy opowiedzą o swoich przygodach.

Przyjedzie Arkadiusz Tyc, kierowca rajdowy z Nowego Boryszewa (Automobilklub Włocławski). Urodził się 5 grudnia 1987 w Płocku. Jest dwukrotnym Rajdowym Mistrzem Polski zachodniej, Mistrzem Pucharu Sudetów. Obecnie startuje Mitsubishi Lancera Evo X, a pilotuje go Damian Trzonkowski (Automobilklub Polski). Teraz sportowiec podąża w kierunku tytułu w Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Następnie pojawią się „Jarosław Płock” i Michał Białobrzeski, uczestnicy rajdów charytatywnych. W tym roku mają na swoim koncie Rajd Koguta Oława – Giżycko oraz Złombol Katowice – Albania.– W tegorocznym Złombolu Albania Edition udało się zebrać prawie 28 mln złotych, nie ukrywam, że jeżeli chodzi o naszą ekipę, większa część z wymaganej kwoty, to wpłaty na konto fundacji właśnie mieszkańców Rogozina, za co ogromne dzięki. Pamiętajcie o akcji za rok, bo nie odpuszczamy. Pomijając fakt pomocy dzieciakom oraz, jak w przypadku Rajdu Koguta, schroniskom dla zwierząt, jest to sposób na przygodę życia i chwile, które są bezcenne. Zachęcam do uczestnictwa w tego typu akcjach, bo pomagać zawsze warto dobro wraca – powiedział „Jarosław Płock”.

KGW Młode Rogozino zachęca do przejrzenia swoich szafek i szuflad w poszukiwaniu ładnych zabawek, którymi dzieci już się nie bawią, książeczek, których już nie czytają i akcesoriów, które już się nie przydadzą. Zapowiada też akcję oddawania krwi podczas wydarzenia.

– Przyjdź! Spróbuj zamienić lub podać dalej! – zapraszają organizatorzy.

Zgłoszenia na kiermasz pod numerem telefonu: 511 074 611.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. NN says:

    I tak w pijackim widzie połączyli Rogozino z Warszawą. Ale się chyba struliście…

  2. Luz Maria says:

    Nadal płyną

  3. Jasio says:

    A pamiętacie jak oczyszczalnia w Warszawie wylała i trzaskowianką do Płocka płynęły klocki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU