REKLAMA

Wielka siatkówka wkracza do Płocka. Mamy zaproszenia!

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 29 lutego, w płockiej ORLEN Arenie spotkają się dwie drużyny – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa oraz GKS Katowice. Warszawska drużyna jest obecnie liderem, GKS Katowice plasują się na 6. miejscu. Mamy dla Was zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.

Spotkanie 22. kolejki PlusLigi odbędzie się w ORLEN Arenie 29 lutego o godz. 20.30. Dotychczas VERVA Warszawa (po 21 rozegranych meczach) zdobyła 54 punkty i jest liderem tabeli. Siatkarze z Katowic natomiast z dorobkiem 31 punktów zajmują 6. miejsce.

– W Płocku spodziewamy się długiego meczu. Oba zespoły grają o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off. Emocje są więc gwarantowane – zapewnia Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

Jeśli chcecie zobaczyć, czy Artur Udrys przyćmi Jakuba Jarosza, a Antoine Brizard da lekcję siatkówki Janowi Firlejowi albo czy Bartosz Kwolek w rywalizacji największych talentów polskiej siatkówki ogra Rafała Szymurę, no i kto będzie górą w pojedynku Nowakowskich – Piotr czy Jan, kupcie bilet na to spotkanie lub weźcie udział w naszym konkursie!

Konkurs

Do rozdania mamy aż 10 podwójnych zaproszeń na sobotnie widowisko w ORLEN Arenie. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:Jak nazywał się zespół, którego działalność kontynuuje Verva Warszawa ORLEN Paliwa?

i odpowiedź przesłać na nasz KONTAKT. Pamiętajcie o podaniu swojego prawdziwego imienia i nazwiska oraz wpisaniu poprawnego adresu e-mail.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku, 27 lutego br. do końca dnia. W piątek poinformujemy zwycięzców o wygranej – wygra 10 pierwszych prawidłowych odpowiedzi.

Klauzula informacyjna (RODO)
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znane jako „GDPR” lub „RODO”).
1. Administratorem danych osobowych jest Sentra Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku przy ulicy Dobrzyńskiej 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod nr: KRS – 0000673409, NIP – 7743234064, REGON – 367039420. Adres e-mail: redakcja@petronews.pl.
2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla celu organizacji i przeprowadzenia konkursu. 
3. Każdy uczestnik, który prześle zgłoszenie do konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu jego realizacji.
4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem: przypadków przewidzianych przepisami prawa.
6. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
7. Uczestnicy posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
8. Uczestnicy mają prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane uczestników nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Do udziału w konkursie niezbędne jest podanie wyłącznie poprawnego adresu e-mail, na który zostaną przesłane bilety.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU