REKLAMA

Wielka okazja dla ludzi z wielkim sercem!

REKLAMA

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma szczytny cel, który warto wspierać. Właśnie dlatego wystawiamy aukcję, która jest okazją dla przedsiębiorców, ale nie tylko. Można zalicytować całą stronę reklamy w największej lokalnej gazecie – PetroNews.

Całkowity dochód ze sprzedaży reklamy zostanie przeznaczony na tegoroczny cel WOŚP – zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Przedstawiamy szczególną okazję dla dynamicznych przedsiębiorców, którzy angażują się w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, ale i osób prywatnych, które chcą wykorzystać całą stronę popularnej gazety na podziękowania, życzenia czy… oświadczyny ;)

Reklama w gazecie PetroNews – LINK DO AUKCJI

Przedmiotem licytacji jest reklama na całej ostatniej stronie w gazecie PetroNews (40 modułów, pełen kolor), która wychodzi w nakładzie 10 tysięcy szt. i jest dystrybuowana w całym Płocku, m.in. w najlepszych galeriach handlowych, szpitalach (do łóżek pacjentów), największych przychodniach, najważniejszych urzędach, sklepach i marketach spożywczych czy uczelniach wyższych. Reklama ma wymiary 23,75 cm x 28 cm o wartości rynkowej 5 tysięcy złotych. Uwaga! Przedmiotem reklamy nie mogą być treści, uznane powszechnie za obelżywe, będące sprzeczne z prawem, zawierające słowa o treści pornograficznej.
Cena wywoławcza – 1 zł!Złotówka

Aukcja trwa do 12 stycznia, do godz. 18.40. Zapraszamy!

Jeśli nie masz potrzeby skorzystania z takiej okazji, udostępnij nasz artykuł lub aukcję – taka okazja zdarza się tylko raz w roku, możliwe, że wśród twoich znajomych lub przyjaciół są osoby, które chętnie z niej skorzystają!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU