Wiatr przegoni Mikołajki przed ratuszem… do ratusza

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na dzisiaj (piątek, 6 grudnia) zaplanowano Mikołajki przed ratuszem. Z powodu złych warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione do budynku urzędu miasta.

Mikołajki przed płockim ratuszem to już tradycja. Co roku setki osób zbierają się przed budynkiem urzędu miasta, by wspólnie świętować ten dzień, a także odliczać czas do włączenia iluminacji świątecznej na starówce. W tym roku, wyjątkowo Mikołajki odbędą się nie przed budynkiem ratusza, a w jego wnętrzu. Wszystko przez złe warunki atmosferyczne, które mają utrzymywać się do jutra.

Jakie atrakcje zostały przygotowane na mikołajkową imprezę? Na scenie wystąpią grupy artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury. Wśród nich tancerze, gitarzyści, wokaliści i aktorzy. Nie zabraknie też prezentacji prac plastyków. Wśród atrakcji znajdzie się także dekorowanie wielkiego bałwana i ubieranie choinki własnoręcznie ozdobionymi bombkami.

Nie zabraknie też św. Mikołaja, który przybędzie z workiem pełnym prezentów. Dzieciaki będą mogły zrobić sobie z nim zdjęcie w bajkowej i świątecznej scenerii. Dla tych, którzy będą głodni i zmarznięci przygotowane zostaną drożdżówki i ciepły kompot. Przed godz. 18 nastąpi rozpocznie się odliczanie do włączenia świątecznej iluminacji, która od tej pory będzie nam towarzyszyć przez całą zimę. Dla tych, którzy pojawią się w ratuszu w świątecznych przebraniach będą czekały cenne nagrody. Zwycięzcy otrzymają bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepie Media Markt.

Mikołajki w ratuszu rozpoczną się o godz. 16.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji