Wernisaż, którego nie było, bo… będzie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Otrzymaliśmy e-mail od czytelniczki: “Dzisiaj o godzinie 17 w Galerii P miał odbyć się wernisaż 35-lecia płockiej grupy plastyków “Rama 79″. Niestety, kiedy wybrałam się do ratusza, zastałam zamknięte drzwi. Dlaczego nikt nie powiadomił płocczan o odwołaniu wernisażu?”. 

Sprawdziliśmy – faktycznie w grudniowym biuletynie informacyjnym “MiastO! Żyje” wernisaż płockich plastyków wpisany jest pod datą 10 grudnia. Miał odbyć się o godzinie 17 w Galerii P, która mieści się w budynku urzędu miasta. Jednak ratusz również godzinę później był zamknięty i ciemny.

kalendarz

Zajrzeliśmy na stronę Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki do działu “Kalendarz imprez”. Tu niespodzianka – wernisaż jest wpisany pod datą 12 grudnia, czyli w najbliższy czwartek.

Rozumiemy, że mogło dojść do pomyłki, mogła również zmienić się data imprezy. Jeśli jednak płocczanie otrzymują przewodnik po wydarzeniach w naszym mieście, warto taką informację upublicznić. Być może dzięki temu imprezy kulturalne miałyby więcej odwiedzających. – Straciłam czas i pieniądze – żaliła się czytelniczka. – Sądziłam, że informator ratusza jest bardziej wiarygodny – podsumowała.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji