REKLAMA

Wejście do szpitala wojewódzkiego będzie utrudnione. Ale nie z powodu COVID

REKLAMA

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku informuje o utrudnieniach, jakie wystąpią wkrótce przy wejściu głównym do budynku szpitala. Tym razem nie są związane z epidemią koronawirusa, lecz realizowanym remontem.

Jak przypomina Łukasz Latarski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacyjno-Technicznych WSzZ w Płocku, od 8 października br. na terenie szpitala wojewódzkiego realizowane jest m.in. zadanie inwestycyjne pn. „Modernizacja wejścia głównego wraz z holem i klatką schodową gmachu głównego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku”. Zadanie to wygrało w głosowaniu na Budżet Obywatelski Mazowsza w 2020 roku.

– Zgodnie z harmonogramem prac, rozpoczyna się drugi etap, prac obejmujący swoim zakresem wejście główne oraz hol na parterze. W związku z powyższym, od dnia 7 listopada br. brak będzie możliwości wejścia do budynku szpitala wejściem głównym – wyjaśnia Łukasz Latarski.Pacjenci i odwiedzający będą mogli korzystać z wejścia przy Przychodni Specjalistycznej.

– W związku z powyższym, zwracam się ze szczególną prośbą o zachowanie względów bezpieczeństwa, jak również wyrozumiałość wobec pojawiających się utrudnień, w związku z trwającą tak ważną dla szpitala inwestycją – podsumowuje zastępca dyrektora ds. Eksploatacyjno-Technicznych WSzZ.

Wizualizacja po remoncie, źródło: WSzZ Płock
Wejście do szpitala, źródło: WSzZ Płock
Wejście do Przychodni, źródło: WSzZ Płock
Stan na listopad 2021, źródło: WSzZ Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. Ja says:

    Nie remontować. Wysadzić w powietrze tą umieralnię i tych co mieli ratować i chronić ludzkie życie a mają je za nic .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU