Weekend z badmintonem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższy weekend, 20-22 stycznia, rozegrane zostaną XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Badmintonie. Są to zawody o najwyższej europejskiej randze wieku juniorskiego w Europie.

Od piątku będzie można podziwiać grę najlepszych zawodników z 11 państw, między innymi z Francji, Anglii, Austrii, Czech, Rosji, Białorusi oraz, oczywiście, Polski. Zawodnicy na sześciu boiskach zmierzą się w grze singlowej, deblowej oraz w mikście.

Warto przypomnieć, iż Płock posiada wielu znakomitych badmintonistów, zdobywców medali Mistrzostw Europy oraz Polski, a uczestnictwo płockich sportowców na pewno dostarczy przybyłym dodatkowych emocji.

Wszystkich zainteresowanych i chętnych do kibicowania zawodnikom zapraszamy w nadchodzący weekend do Orlen Areny. Początek Mistrzostw w piątek od godz. 10. Mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe rozegrane zostaną w sobotę od godz. 10, natomiast finały przewidziano na ostatni dzień trwania mistrzostw – niedziela również od godz. 10.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Sportowy patronat nad zawodami objął trzykrotny uczestnik Olimpiad – w Sydney, Atenach i Pekinie – płocczanin Michał Łogosz.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji