Weekend po znakiem jednego wypadku i kradzieży… cukierków

REKLAMA

Trzeci weekend sierpnia przyniósł w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego jeden wypadek drogowy, dwadzieścia kolizji, czterech nietrzeźwych kierowców oraz kilka włamań i kradzieży.

– W miniony weekend odnotowano jeden wypadek drogowy na terenie wsi Rogozino (gmina Radzanowo) oraz dwadzieścia kolizji, w tym jedenaście w Płocku i dziewięć w powiecie – powiedział nam sierż. szt. płockiej policji Jarosław Ostrowski. – Zatrzymano także czterech nietrzeźwych kierowców – dodał. – Ponadto, płoccy policjanci podjęli 300 interwencji, w wyniku których 33 nietrzeźwych zostało doprowadzonych do izby wytrzeźwień – podsumował Jarosław Ostrowski.

Do wypadku, o którym wspomniał przedstawiciel płockiej policji, doszło na terenie wsi Rogozino, w gminie Radzanowo, na ul. Płockiej. Kierujący samochodem opel vectra wymusił pierwszeństwo na fordzie mondeo, w wyniku czego kierowca opla z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

PowiązaneTematy

W miniony weekend nie zabrakło także kilku włamań i kradzieży, a wśród nich były:
– włamanie do auta zaparkowanego na ul. Kochanowskiego i kradzież radia,
– kradzież portfela wraz z dokumentami z terenu targowiska przy ul. Rembielińskiego,
– wybicie szyby w drzwiach wejściowych w jednym ze sklepów PSS przy ul. Wyszogrodzkiej – sprawca został już złapany,
– włamanie do garażu i kradzież dwóch akumulatorów i prostownika w Brwilnie (gmina Stara Biała), gdzie straty oszacowano na około 1300 złotych,
– kradzież dwóch rowerów z pomieszczenia gospodarczego przy ul. Królewieckiej – poniesione straty to około 300 złotych,
– oraz kradzież… słodkości w postaci dwóch kartonów cukierków z jednej z płockich „Biedronek”.