We wrześniu Wielki Test Języka Angielskiego. Zapisy trwają

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już we wrześniu w sześćdziesięciu miastach Polski odbędzie się Wielki Test Języka Angielskiego. W tym roku – już po raz drugi – do akcji testowania Polaków dołącza Płock. Licencję na organizację sprawdzianu ponownie otrzymała Szkołą Języków Obcych Centrum Edukacji Grupa Orlen.

– Wielki Test to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne – powiedziała Joanna Lisiewska, kierownik Szkoły Języków Obcych. – Chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji tego języka oraz pochwalić się, że Płock zna angielski. W roku ubiegłym napisaliśmy w Płocku test na poziomie B1+. W tym roku będziemy z entuzjazmem walczyć o wyższy wynik – dodaje.

Oprócz możliwości bezpłatnego sprawdzenia swoich umiejętności językowych za pomocą fragmentów egzaminu TOEIC (współorganizatora wydarzenia), każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający znajomość języka na konkretnym poziomie. Ponadto każda osoba, która weźmie udział w Wielkim Teście i odpowie na pytanie konkursowe, które pojawi się podczas rejestracji, ma szanse wygrania nagrody – m.in. kosze słodyczy, vouchery na kolację w restauracji i na zabieg kosmetyczny, auto na weekend, długopisy Parkera, zestawy książek i audiobooków czy bilety do kina i teatru oraz inne.

Wielki Test odbędzie się w auli Zespołu Szkół Centrum Edukacji Grupa Orlen 14 września o godz.11. Zapisy na test już wystartowały. Zgłoszenia można zgłaszać poprzez stronę internetową www.plock.znaangielski.pl.

PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji