We wrześniu Płock będzie za pół ceny

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od 9 do 11 września w naszym mieście realizowana będzie akcja “Płock za pół ceny”. Wezmą w niej udział firmy, z których usług korzystają turyści. Akcja ma na celu zaprezentowanie Płocka i pokazanie atrakcji, które są dostępne zarówno dla mieszkańców, jak i gości z innych miejscowości.

Urząd miasta zaprasza do współpracy hotele, restauracje, kawiarnie, puby, sklepy, punkty usługowe, instytucje kulturalne i sportowe oraz miejsca rozrywki. Oferując duże zniżki przez trzy dni września, mają pomóc w przyciągnięciu turystów do Płocka, ale pokazać samym mieszkańcom, jak fajne miejsca w naszym mieście funkcjonują.

– Chcemy, aby był to wyjątkowy weekend, podczas którego wielu turystów odkryje nasze miasto – mówił podczas konferencji prasowej inaugurującej akcję prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Partnerem ratusza przy organizacji akcji „Płock za pół ceny” jest Radio ZET Gold, które od kilku lat realizuje podobne akcje w Toruniu i Bydgoszczy.

Aby zgłosić się do akcji, wystarczy wejść na stronę www.plockzapolceny.pl, gdzie zamieszczono wszystkie niezbędne informacje. – Udział w niej jest bezpłatny, ale warunkiem uczestnictwa jest obniżenie o 50 procent cen przynajmniej części produktów lub usług w zamian za szeroką kampanię promocyjną. Wszystkie partnerskie punkty zostaną także oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści i mieszkańcy łatwo mogli je odnaleźć – tłumaczą w ratuszu.

Współorganizatorem akcji jest Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna.

 

Podziel się:

1 komentarz

  1. SklepMeblowy na

    Kiedy w końcu miasto zadba o inne firmy? Tylko restauratorzy i hotelarze. Zawsze z pieniędzy wszystkich mieszkańców i firm im pomagamy. Kiedy to sie skończy?

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji