Warsztaty z pomponami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca IMPRESJA na zakończenie wakacji organizuje warsztaty “Taneczne Impresje”. Projekt został nagrodzony i sfinansowany przez Fundację “Fundusz Grantowy dla Płocka” w konkursie “Wakacje w Płocku na wesoło”. Pieniądze na organizację wakacji dla dzieci i młodzieży przekazali Fundacji Fundatorzy: PKN ORLEN SA oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.

– Projekt spotkał się z tak ogromnym zainteresowaniem, że zaraz po tym, jak nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego przez Fundusz Grantowy i w eter poszła informacja o grancie dla nas, nie nadążaliśmy z odbieraniem telefonów od dziewcząt, które chciałby poćwiczyć kroki taneczne pod okiem fachowców – mówi Katarzyna Sylwestrzak, szefowa IMPRESJI.

Warsztaty taneczne poprowadzą znani i doświadczeni tancerze oraz choreografowie. Zespół Cheerleaders IMPACT na Mistrzostwach Europy Cheerleaders we Włoszech zajął VI miejsce w kat. cheer dance senior. W ramach projektu “Wakacje w Płocku na wesoło”, ogłoszonego w czerwcu br. przez Fundację Fundusz Grantowy dla Płocka, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca IMPRESJA otrzymało grant w wysokości 11 200 zł. Środki te zostaną przeznaczone na Warsztaty TANECZNE IMPRESJE, które odbędą się na zakończenie wakacji. Od 27 do 31 sierpnia br. dzieci i młodzież z Płocka uczestniczyć będą codziennie w sześciu, godzinnych spotkaniach tanecznych z wybitnymi tancerzami i choreografami. Zajęcia poprowadzą:

  • Maciej Cierzniak – taniec współczesny,
  • Michał Łabuś (mistrz świata w hip-hop, obecnie tancerz Opery Bałtyckiej w Gdańsku) – commercial jazz,
  • Witalij Jakimowicz – (były tancerz baletu kijowskiego i Teatru Rozrywki w Bytomiu) – taniec klasyczny,
  • Bartosz Penkala – (choreograf, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders) – salsa jazz,
  • Katarzyna Sylwestrzak – (choreograf Zespołu SWPW-Impresja) – taniec nowoczesny.

Zajęcia odbędą się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, ul. Kilińskiego 12.

“Wakacje w Płocku na wesoło” to nowa inicjatywa Fundacji “Fundusz Grantowy dla Płocka”. W jej ramach, dzięki darowiznom PKN ORLEN SA oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o., Fundacja dofinansowała organizację zajęć dla dzieci i młodzieży, spędzających wakacje w domu. Na granty przeznaczono 59 965 zł, co zapewniło bezpieczny wypoczynek blisko 300 młodym płocczanom.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji