REKLAMA

Warszawa zdobyta

REKLAMA

AZS PWSZ Jutrzenka zaliczyła świetny występ na siódmym memoriale Mirosława Patyka w piłce ręcznej kobiet. Zawodniczki z Płocka pokonały Ochotę Warszawa i AZS Uniwersytet Warszawski wygrywając cały turniej. 

To pierwszy, poważny sprawdzian piłkarek ręcznych w tym roku. Od stycznia podopieczne Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego przygotowują się do sezonu. Uczestnictwo w memoriale to idealna okazja do tego, by sprawdzić formę przed startem pierwszoligowych rozgrywek. Test został zdany. Zawodniczki z Płocka były zdecydowanie lepsze od piłkarek z dwóch stołecznych klubów.

Rywalem Jutrzenki były Ochota Warszawa i AZS Uniwersytet Warszawski. Pierwszy rywal okazał się dla płocczanek wyzwaniem. Dziewczyny długo nie potrafiły się odnaleźć swojego rytmu co skrzętnie wykorzystywały warszawianki. Efektem tej niemocy był niekorzystny wynik bramkowy 16:13 dla Ochoty do przerwie. Na szczęście druga połowa okazała się o niebo lepsza. Zawodniczki z Płocka odrobiły straty i wyszły na prowadzenie, które utrzymały do ostatnich chwil meczu (29:26).AZS Uniwersytet Warszawski nie stanowił już dla ekipy Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego żadnego wyzwania. Jutrzenka od pierwszych minut dyktowała warunki gry, co zaowocowało rosnącą przewagą – po pierwszej połowie płocczanki prowadziły 3 trafieniami (16:13), po drugiej zaś… 33:22. Wynik mówi sam za siebie. Jutrzenka zdeklasowała rywala wygrywając w całym turnieju.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU