Walka Polaka z Niemcem. Na ringu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

28 listopada zobaczymy walkę Marcina Szredera z Eike Schwartzem, którzy wystąpią w wadze ciężkiej na KOK World GP 2014 w Płocku.

Galę King of Kings World Grand Prix 2014 w płockiej Orlen Arenie organizuje International Bushido Federation (IBF). Oprócz ujawnionych już zawodników, jak Mateusz Kopiec, Piotr Woźnicki, Robert Rajewski czy Marta Chojnoska, Polskę reprezentować będzie w wadze ciężkiej wielokrotny medalista MP i uczestnik wielu międzynarodowych walk – Marcin Szreder z Palestry Warszawa. Zmierzy się on z Niemcem Eike Schwartzem z Hanse Gym Hamburg.

Marcin Szreder, podopieczny trenera Łukasza Roli, to jeden z wyróżniających się zawodników polskiego kicboxingu. Dotychczas zdobył Puchar Europy, zwyciężał w Polish Open, był także wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, w tym m.in. brązowym medalistą ostatnich MP we Wrocławiu. Kickboxing traktuje jako pasję i sposób na odreagowanie na stres codziennego życia. Polski zawodnik na koncie ma dużo zwycięskich walk, w tym także tę nad słynnym Vlodymyrem Oleynikiem z Ukrainy. Ma 38 lat, a jego bilans to 20 zwycięstw i 6 porażek.

Niemiecki zawodnik Eike Schwartz uchodzi z kolei za niezwykle twardego i silnego. Legitymuje się rekordem 6 zwycięskich walk i jednego remisu, osiągniętego w 9 pojedynkach. Ma 193 cm i waży ponad 90 kg. Trenuje w słynnym niemieckim Hanse Gym w Hamburgu, obok wielu sław niemieckich i światowych ringów, jakimi dysponuje ten klub.

Bilety na to wydarzenie można kupić już teraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl. PetroNews jest patronem medialnym tego wydarzenia. Śledźcie uważnie nasze informacje – dla czytelników będziemy mieć niespodziankę, związaną z Galą King of Kings.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji