REKLAMA

Walka na pompony we Włodkowicu

REKLAMA

11 maja cheerleaderki pokażą, w jaki sposób zachęcić do boju drużyny sportowe, a przy okazji zawalczą o mistrzostwo. Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Grantowego, w hali płockiego Włodkowica odbędą się V Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders.

Mistrzostwa rozgrywane są w ramach projektu Dzień Lokalnych Inicjatyw Społecznych „Płockie Inspiracje”, na który  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Tańca „IMPRESJA” otrzymało dofinansowanie w wysokości 20 tysięcy złotych.

– Na imprezę zapraszamy wszystkich płocczan, bo naprawdę warto – przekonuje Katarzyna Sylwestrzak, szefowa IMPRESJI i pomysłodawczyni imprezy. – Będzie można nie tylko obejrzeć popisy konkursowe najlepszych zespołów z całej Polski – do konkursu zgłosiło się bowiem ponad 30 ekip (ponad 300 cheerleaderek), ale także wziąć udział w różnych bezpłatnych warsztatach, organizowanych w ramach projektu.A co w programie? Oprócz zawodów cheerleaderek, odbędą się:

  • zajęcia recyklingu, które poprowadzi Stowarzyszenie Portal FM – Pomagamy Dzieciom; z przedmiotów, które mogłyby już wylądować w śmieciach, członkowie stowarzyszenia nauczą robić biżuterię czy zabawki,
  • pokaz pierwszej pomocy, organizowany przez płocki Polski Czerwony Krzyż,
  • pokaz i warsztaty Płockiej Akademii Karate Tradycyjnego
  • promocja najważniejszych atrakcji naszego miasta, prowadzona przez Płocką Lokalną Organizacja Turystyczna promować będzie podczas imprezy najważniejsze atrakcje naszego miasta, a płocki Ogród Zoologiczny zaprosi wszystkie cheerleaderki na bezpłatny spacer – zachęca organizatorka.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 11 maja o godz. 10 w hali sportowej płockiego Włodkowica.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU