REKLAMA

W weekend utrudnienia na starówce w Płocku

REKLAMA

W najbliższy weekend obszar Starego Miasta w Płocku będzie gościł dużą imprezę, która spowoduje konieczność zastosowania zmienionej organizacji ruchu.

Od 31 maja do 2 czerwca br. zaplanowano w Płocku „Jarmark Tumski – Międzynarodowy Festiwal Romów w Płocku – Romani Rat Cygańska Noc”. Ze względu na to wydarzenie, nastąpi zmiana organizacji ruchu.

31 maja od godz. 17 będzie rozładowywana i montowana infrastruktura imprezy. W związku z tym mogą pojawić się czasowe ograniczenia w ruchu.

Natomiast od 1 czerwca od godz. 6 do 3 czerwca do godz. 6 zostanie całkowicie zamknięty przejazd przez plac Narutowicza. Zapory wjazdowe zostaną ustawione na ulicach:  • Kościuszki – na wjeździe od strony pl. Obrońców Warszawy,
  • Mostowa – na rozwidleniu zjazdu nad Wisłę i wjazdu na Stare Miasto od strony mostu,
  • Piekarska przy farze.

Do wjazdu zostaną dopuszczeni jedynie mieszkańcy zamkniętego obszaru, goście hotelowi i weselni, wystawcy, obsługa techniczna i organizatorzy Jarmarku Tumskiego.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Płocka, w piątek, 31 maja, nie będą pobierane opłaty za parkowanie w całej strefie płatnego parkowania.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU