REKLAMA

W Płocku zaprotestowali przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W piątek wieczorem płocczanie zebrali się na Starym Rynku, aby zaprotestować przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, zmieniającego ustalenia przepisów, dotyczących aborcji eugenicznej.

23 października o godzinie 18 kilkuset płocczan zebrało się na Starym Rynku, wyrażając swój protest przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych, wynikającego z nowego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.

W spacerze po Starym Mieście licznie wzięły udział nie tylko płocczanki, dużą część grupy stanowili mężczyźni. Na koniec wydarzenia ustawiono znicze przed biurem senatora Marka Martynowskiego.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 34

 1. refleksja says:

  tzw „strajk kobiet” z którym nie wszystkie kobiety się identyfikują…. Manipulacja od samego początku do samego końca…. A ludzi nierozumiejących jak widać nie brakuje….

 2. Yyyyyyy says:

  Szkoda ze tak malo ludzi. Niestety Płock jest miastem sekty pis, dlatego malo ludzi szkoda. Ludzie obudzcie sie wreszxie kupili poalkow 500+. A kiedy nasza violetka postawi klinike onkologiczna ? Nastepne wybory niech wygra ktos z pis zobaczycie czy wtedy ruszy sie wszystko tak jak obiecuja i obiecuje violetka

  • refleksjaas says:

   W przyszłych wyborach na prezydenta Płocka wygra na pewno ktoś z PIS i na pewno pierwsze czym powinien się zająć to umowy w formule PPP

 3. Deryll says:

  Tylko Trzecia wojna światowa może ustabilizować świat .
  Po globalnym konflikcie nastanie nowy porządek i ład świata .

 4. Kato says:

  Najlepsze jest to, że na te protesty namawiają ludzie, którzy ten problem wywołali.
  To środowisko Konfederacji stoi za zakazem aborcji. Zrobili to pod pretekstem zgodności z Konstytucją którą znowu podpisał gostek z SLD czyli lewicy.
  Dzisiaj i Lewica i Konfederacja wyciąga was na protesty a obrywa kościół.
  Robią z was baranów wzorowo.

 5. SLD PSL PIS PO jedno zło says:

  ciekawe że ludziska nie zauważyli że wprowadzili prawo które daje łapiduchowi władzę wzywania organów ścigania do przymusowego stosowania zabiegów medycznych, właśnie przestaliśmy być dysponentami własnego zdrowia. jak masowo zaczniemy schodzić z tego świata bo śrdki nam wstrzykiwane okażą się zgubne w działaniu to łapiduch i tak za nic nie odpowie – wszak walczył z pandemią.

 6. Lysy says:

  Kobiety ?Te z Płocka to będą krzyczeć ze Kaczyński im nie posedł i tyle

 7. Anonim says:

  Jak ten PiS wygrał wybory druga Białoruś na 100 %

 8. gosciu says:

  No tak, ale jak ścieki płoną do Wisły to nikt już nie protestuje.

  • ubawiony says:

   Właśnie. Swoją drogą protestujące niech podziękują swoim matkom, że ich nie usunęły.

   • Jolanta says:

    I II wyobraz sobie, że było to w czasach, kiedy aborcja była na życzenie. Wiec czemu teraz koniecznie trzeba zaostrzać orzepisy?

   • ubawiony says:

    Napisz konkretnie w jakich to latach było, konkretnie z linkiem do strony, na której będzie to stało czarno jak na białym.

   • Ty tak cały czas ubawiony? says:

    w gostyninie dali ci internet ?

 9. pasek1@tlen.pl says:

  to nie ma nic wspólnego z eugeniką …

 10. EWA says:

  widać parę osób ??? coś mało tych ‚ROZWYDRZONYCH I UZALEŻNIONYCH OD SEKSU „WEDŁUG ZASADY UŻYWAJ JAK ZWIERZAK I DO ABORCJI !!!

 11. Benio says:

  Jest już po wyborach więc Kaczyści pokazuną prawdziwe oblicze. ***** ***

 12. Tolerancja dla normalności says:

  Policzyć ilu ich jest bedzie wiadomo ile tego bolszewicko tęczowego łajna jest w kraju policja powinna im pałami protest uprzyjemnić

 13. Ags says:

  Sam się usuń..
  Tyle w temacie.

 14. Takjest says:

  Konstytucji już nie ma, robią z nią co chcą i to samo zaczynają robić z nami …dostaniemy zakaz wychodzenia z domów, przepchną wszystkie ustawy które im pasują, będą nas na przymus szczepić na covid, nakarzą rodzic wszystkie dzieci nie ważne czy zdrowe czy chore czy z zgwałtu. Świat się skończył …

 15. Mr says:

  Każda kobieta ma prawo zdecydować! Nic o nas bez nas!

  • Gosia says:

   Zgadzam się

  • Lysy says:

   Ale jak to !Przecież trybunał jasno określił jakie prawo stanowi w RP proszę się dostosować bo teraz w Polsce jest tak a nie inaczej Pozdrawiam

   • gość says:

    ma Pan na myśli neutralność „odkrycia towarzyskiego” posła bez trybu? fakt, że ktoś wybrał taki rząd i teraz wszyscy muszą płacić za tych co ich wybrali i za tych co nie poszli na wybory

   • Lysy says:

    Gość ten Poseł ma tryb urzekający te towarzyskie nic nie ma tu nic do rzeczy donkihoty

 16. Liwiak says:

  W warszawce to samo i nie piszcie gupot że zboczone baby protestują i wrzeszczą bo się zebrali nie tylko kibole, restauratorzy, hotelarze, konsumenci, biznesmeni, rolnicy , antykowidowce no i wszyscy normalni Polacy aby rozjebać zaprogramowane zło .

 17. Obywatel RP says:

  G mnie to wszystko obchodzi. Lewaki, PIS, PO jedno ZŁO. Pseudopandemiczne zniszczenie gospodarki polskiej wszystkich wyleczy z głupot. Drugiego lokdałnu nie przetrzymamy. Bawcie się dalej idiotyzmami czerwone i czarne pajace.

 18. Ciekawy says:

  Jednego dnia łażą z kartką Konstytucja, a drugiego sprzeciwiają się wyrokom w oparciu o ten bubel podpisany przez Kwaśniewskoego. Zdecydujcie się!!!

  • Leon says:

   Y Ciekawy najlepsza kpnstyticje to pewnie ty bys napisal co?
   L

  • gość says:

   śmieszne jest to, że pseudo niezależny trybunał wypowiada się na temat, na który pluli łamiąc konstytucję wcześniej (i obecnie z RPO), a teraz sobie nią mordy wycierają, żeby podlizać się klechom. niech zamiast tym Bublem (jak Pan to ujął) zajmą się konkordatem, który z resztą SLD podpisało, żeby kler łaskawie pozwolił Konstytucję zatwierdzić.
   poza tym jak już to Pana Kwaśniewskiego, bo pomimo Jego wpadki z nieprzyznaniem się do czegoś, to poza Panem Wałęsą i tak ma wciąż na świecie większy szacunek niż wszyscy kolejni prezydenci Polski razem wzięci, już nie wspominając o obecnym prezydencie, który jest tak niezależny, że nic od Niego nie zależy

   • bleeeeeeeee says:

    Od kiedy cham Bolek jest panem?????

   • gość says:

    jeśli On jest Chamem, to kim jest gąska Balbina śpiąca do południa w stanie wojennym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU