REKLAMA

W Płocku zaprotestowali przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W piątek wieczorem płocczanie zebrali się na Starym Rynku, aby zaprotestować przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, zmieniającego ustalenia przepisów, dotyczących aborcji eugenicznej.

23 października o godzinie 18 kilkuset płocczan zebrało się na Starym Rynku, wyrażając swój protest przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych, wynikającego z nowego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.

W spacerze po Starym Mieście licznie wzięły udział nie tylko płocczanki, dużą część grupy stanowili mężczyźni. Na koniec wydarzenia ustawiono znicze przed biurem senatora Marka Martynowskiego.REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 34

 1. refleksja says:

  tzw „strajk kobiet” z którym nie wszystkie kobiety się identyfikują…. Manipulacja od samego początku do samego końca…. A ludzi nierozumiejących jak widać nie brakuje….

 2. Yyyyyyy says:

  Szkoda ze tak malo ludzi. Niestety Płock jest miastem sekty pis, dlatego malo ludzi szkoda. Ludzie obudzcie sie wreszxie kupili poalkow 500+. A kiedy nasza violetka postawi klinike onkologiczna ? Nastepne wybory niech wygra ktos z pis zobaczycie czy wtedy ruszy sie wszystko tak jak obiecuja i obiecuje violetka

  • refleksjaas says:

   W przyszłych wyborach na prezydenta Płocka wygra na pewno ktoś z PIS i na pewno pierwsze czym powinien się zająć to umowy w formule PPP

 3. Deryll says:

  Tylko Trzecia wojna światowa może ustabilizować świat .
  Po globalnym konflikcie nastanie nowy porządek i ład świata .

 4. Kato says:

  Najlepsze jest to, że na te protesty namawiają ludzie, którzy ten problem wywołali.
  To środowisko Konfederacji stoi za zakazem aborcji. Zrobili to pod pretekstem zgodności z Konstytucją którą znowu podpisał gostek z SLD czyli lewicy.
  Dzisiaj i Lewica i Konfederacja wyciąga was na protesty a obrywa kościół.
  Robią z was baranów wzorowo.

 5. SLD PSL PIS PO jedno zło says:

  ciekawe że ludziska nie zauważyli że wprowadzili prawo które daje łapiduchowi władzę wzywania organów ścigania do przymusowego stosowania zabiegów medycznych, właśnie przestaliśmy być dysponentami własnego zdrowia. jak masowo zaczniemy schodzić z tego świata bo śrdki nam wstrzykiwane okażą się zgubne w działaniu to łapiduch i tak za nic nie odpowie – wszak walczył z pandemią.

 6. Lysy says:

  Kobiety ?Te z Płocka to będą krzyczeć ze Kaczyński im nie posedł i tyle

 7. Anonim says:

  Jak ten PiS wygrał wybory druga Białoruś na 100 %

 8. gosciu says:

  No tak, ale jak ścieki płoną do Wisły to nikt już nie protestuje.

  • ubawiony says:

   Właśnie. Swoją drogą protestujące niech podziękują swoim matkom, że ich nie usunęły.

   • Jolanta says:

    I II wyobraz sobie, że było to w czasach, kiedy aborcja była na życzenie. Wiec czemu teraz koniecznie trzeba zaostrzać orzepisy?

   • ubawiony says:

    Napisz konkretnie w jakich to latach było, konkretnie z linkiem do strony, na której będzie to stało czarno jak na białym.

   • Ty tak cały czas ubawiony? says:

    w gostyninie dali ci internet ?

 9. pasek1@tlen.pl says:

  to nie ma nic wspólnego z eugeniką …

 10. EWA says:

  widać parę osób ??? coś mało tych ‚ROZWYDRZONYCH I UZALEŻNIONYCH OD SEKSU „WEDŁUG ZASADY UŻYWAJ JAK ZWIERZAK I DO ABORCJI !!!

 11. Benio says:

  Jest już po wyborach więc Kaczyści pokazuną prawdziwe oblicze. ***** ***

 12. Tolerancja dla normalności says:

  Policzyć ilu ich jest bedzie wiadomo ile tego bolszewicko tęczowego łajna jest w kraju policja powinna im pałami protest uprzyjemnić

 13. Ags says:

  Sam się usuń..
  Tyle w temacie.

 14. Takjest says:

  Konstytucji już nie ma, robią z nią co chcą i to samo zaczynają robić z nami …dostaniemy zakaz wychodzenia z domów, przepchną wszystkie ustawy które im pasują, będą nas na przymus szczepić na covid, nakarzą rodzic wszystkie dzieci nie ważne czy zdrowe czy chore czy z zgwałtu. Świat się skończył …

 15. Mr says:

  Każda kobieta ma prawo zdecydować! Nic o nas bez nas!

  • Gosia says:

   Zgadzam się

  • Lysy says:

   Ale jak to !Przecież trybunał jasno określił jakie prawo stanowi w RP proszę się dostosować bo teraz w Polsce jest tak a nie inaczej Pozdrawiam

   • gość says:

    ma Pan na myśli neutralność „odkrycia towarzyskiego” posła bez trybu? fakt, że ktoś wybrał taki rząd i teraz wszyscy muszą płacić za tych co ich wybrali i za tych co nie poszli na wybory

   • Lysy says:

    Gość ten Poseł ma tryb urzekający te towarzyskie nic nie ma tu nic do rzeczy donkihoty

 16. Liwiak says:

  W warszawce to samo i nie piszcie gupot że zboczone baby protestują i wrzeszczą bo się zebrali nie tylko kibole, restauratorzy, hotelarze, konsumenci, biznesmeni, rolnicy , antykowidowce no i wszyscy normalni Polacy aby rozjebać zaprogramowane zło .

 17. Obywatel RP says:

  G mnie to wszystko obchodzi. Lewaki, PIS, PO jedno ZŁO. Pseudopandemiczne zniszczenie gospodarki polskiej wszystkich wyleczy z głupot. Drugiego lokdałnu nie przetrzymamy. Bawcie się dalej idiotyzmami czerwone i czarne pajace.

 18. Ciekawy says:

  Jednego dnia łażą z kartką Konstytucja, a drugiego sprzeciwiają się wyrokom w oparciu o ten bubel podpisany przez Kwaśniewskoego. Zdecydujcie się!!!

  • Leon says:

   Y Ciekawy najlepsza kpnstyticje to pewnie ty bys napisal co?
   L

  • gość says:

   śmieszne jest to, że pseudo niezależny trybunał wypowiada się na temat, na który pluli łamiąc konstytucję wcześniej (i obecnie z RPO), a teraz sobie nią mordy wycierają, żeby podlizać się klechom. niech zamiast tym Bublem (jak Pan to ujął) zajmą się konkordatem, który z resztą SLD podpisało, żeby kler łaskawie pozwolił Konstytucję zatwierdzić.
   poza tym jak już to Pana Kwaśniewskiego, bo pomimo Jego wpadki z nieprzyznaniem się do czegoś, to poza Panem Wałęsą i tak ma wciąż na świecie większy szacunek niż wszyscy kolejni prezydenci Polski razem wzięci, już nie wspominając o obecnym prezydencie, który jest tak niezależny, że nic od Niego nie zależy

   • bleeeeeeeee says:

    Od kiedy cham Bolek jest panem?????

   • gość says:

    jeśli On jest Chamem, to kim jest gąska Balbina śpiąca do południa w stanie wojennym?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU