REKLAMA

W niedzielę Wyszogrodzką nie przejedziesz

REKLAMA
Na niedzielę, 21 października, zaplanowano całkowite wyłączenie z ruchu skrzyżowania ulicy Wyszogrodzkiej z al. Piłsudskiego.

Skrzyżowanie w rejonie zakładu energetycznego będzie całkowicie wyłączone z ruchu w godz. 7-18. Jest to ostatni, ale jednocześnie powodujący najwięcej utrudnień w ruchu etap modernizacji skrzyżowania. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność i stosować się do wyznaczonych objazdów.

Wyłączenie skrzyżowania z ruchu uniemożliwi wjazd i wyjazd w tzw. gminny odcinek ul. Wyszogrodzkiej od al. Piłsudskiego. Jest spowodowane ułożeniem warstwy ścieralnej nawierzchni asfaltowej na modernizowanym skrzyżowaniu. Na czas zamknięcia skrzyżowania dla ruchu jest zalecany objazd przez ulicę Spółdzielczą. W czasie prac przejazd al. Piłsudskiego i ul. Wyszogrodzką w ciągu drogi krajowej K-60 będzie możliwy w obu kierunkach ruchu. Ze względu na warunki atmosferyczne, wykonanie warstwy ścieralnej nie może odbyć się w porze nocnej.



Informujemy także, że dzisiaj, w godzinach 22-6 na skrzyżowaniu ulic WYSZOGRODZKA – PIŁSUDSKIEGO w rejonie zakładu energetycznego, podobnie jak w dniu wczorajszym, mogą występować utrudnienia w ruchu związane z układaniem warstwy wiążącej nawierzchni jezdni. W związku z prowadzonymi robotami drogowymi okresowo może dochodzić do wyłączeń z ruchu poszczególnych pasów ruchu na ul. Wyszogrodzkiej (odcinek przy zakładzie energetycznym) oraz w al. Piłsudskiego (skręt w ul. Wyszogrodzką).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU