REKLAMA

W MZOS nauczą cię pływać

REKLAMA

Od 1 marca br. Miejski Zespół Obiektów Sportowych planuje uruchomić zajęcia grupowej nauki pływania, które będą odbywały się na wszystkich pływalniach miejskich.

Kursy pływania obejmują 20 zajęć po 60 min. (w grupie 10-15 osobowej). Popływać z instruktorem będzie można na Podolance, Jagiellonce i Kobylance. Koszt całego kursu to 100 zł od osoby plus cena za korzystanie z poszczególnych pływalni przez każdego z uczestników.

Aby zgłosić się na kurs, należy podać swoje imię i nazwisko, rok urodzenia, kontakt telefoniczny lub e-mailowy oraz preferowaną pływalnię osobiście lub telefonicznie w Biurach Obsługi poszczególnych pływalni, w dni powszednie (godz. 7 -15) lub drogą e-mailową:

1. PM „Podolanka” – 24 267 83 24 – pmpbok@mzos.ump.pl
2. PM „Jagiellonka” – 24 262 58 69 – biuropmj@mzos.ump.pl
3. PM przy Al. Kobylińskiego – 24 262 51 86 – pmk@mzos.ump.plZgłoszeń można także dokonywać bezpośrednio w kasach.
Dzieci i młodzież do lat 18 muszą dostarczyć również pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna. Zapisywać można się do 24 lutego.

Szczegółowe informacje, dotyczące m.in. podziału na grupy wiekowe, miejsca i godzin zajęć, zostaną podane po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. MZOS zastrzega sobie możliwość odstąpienia od organizacji kursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU