REKLAMA

W Hali Chemika tańczyli Zumbę

REKLAMA

W sobotę, 6 czerwca, w Hali Chemika odbył się pierwszy charytatywny maraton Zumba Fitness, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie ciężko chorego Czarka Olbińskiego. 

Zajęcia, które poprowadzili instruktorzy Zumba Fitness, trwały cztery godziny, w trakcie których taniec zajmował trzy, godzinne cykle. W przerwach losowane były nagrody wśród osób, które przekazały datek na rzecz Czarka. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, jak również Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu. Ze względu na mózgowe porażenie dziecięce, wymaga ciągłej rehabilitacji. Niestety, ciężka sytuacja finansowa rodziców nie pozwala na zaspokojenie wszystkich jego potrzeb.

PowiązaneTematy

Płocczanie chyba jednak dzisiaj nie mieli serca do akcji charytatywnej – na maratonie pojawiło się zaledwie około 30 osób. Wielka szkoda, bo organizatorzy przygotowali sporo nagród i nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Same zajęcia również poprowadzone były z pasją i wywoływały uśmiech na twarzy uczestników.

Mamy nadzieję, że kolejny charytatywny maraton przyciągnie więcej życzliwych płocczan.