REKLAMA

W Hali Chemika tańczyli Zumbę

REKLAMA

W sobotę, 6 czerwca, w Hali Chemika odbył się pierwszy charytatywny maraton Zumba Fitness, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie ciężko chorego Czarka Olbińskiego. 

Zajęcia, które poprowadzili instruktorzy Zumba Fitness, trwały cztery godziny, w trakcie których taniec zajmował trzy, godzinne cykle. W przerwach losowane były nagrody wśród osób, które przekazały datek na rzecz Czarka. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, jak również Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu. Ze względu na mózgowe porażenie dziecięce, wymaga ciągłej rehabilitacji. Niestety, ciężka sytuacja finansowa rodziców nie pozwala na zaspokojenie wszystkich jego potrzeb.

Płocczanie chyba jednak dzisiaj nie mieli serca do akcji charytatywnej – na maratonie pojawiło się zaledwie około 30 osób. Wielka szkoda, bo organizatorzy przygotowali sporo nagród i nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Same zajęcia również poprowadzone były z pasją i wywoływały uśmiech na twarzy uczestników.Mamy nadzieję, że kolejny charytatywny maraton przyciągnie więcej życzliwych płocczan.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU