W Galerii Wisła będzie nowa strefa restauracyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak się dowiedzieliśmy, klienci Galerii Wisła w Płocku swój apetyt będą mogli zaspokoić w zupełnie nowej strefie restauracyjnej. Nowej nie tylko pod kątem wystroju, ale i… miejsca.

Dotychczas klienci Galerii Wisła wjeżdżali na drugie piętro budynku, aby skorzystać z oferty restauracyjnej. Wkrótce to się zmieni.

– Rozpoczynamy proces, który sprawi, że oferta gastronomiczna Galerii Wisła będzie w pełni zaspokajała potrzeby najemców i Klientów – informuje Grzegorz Mroczek, wiceprezes Cream, zarządzającej galerią. – Poprzez unikalny projekt i jakość chcemy sprawić, że strefa restauracyjna nie będzie uzupełnieniem oferty Galerii, ale stanie się docelowym miejscem wizyt Klientów. Wkrótce zaprezentujemy szczegółowy projekt zmian i jestem pewien, że spotka się z dużym zainteresowaniem – wyjaśnia.

galeria-wisla-z-wieksza-strefa-restauracyjna_articleimage

źródło: thecity.com.pl

Nowe miejsca restauracyjne mają być teraz na pierwszym piętrze, w miejscu sklepu Kappahl. Będzie tam pięć punktów restauracyjnych z różnych kuchni świata.

– Jest to wstępną wizja strefy.  Będzie się składała z 5 polskich oraz międzynarodowych sieciowych najemców. Do budowy planujemy przystąpić już w najbliższych miesiącach. Otwarcie planowane jest w pierwszej połowie 2017 roku – wyjaśniła nam Magdalena Michalska, marketing manager galerii.

To jednak nie koniec zmian. Jak się dowiedzieliśmy, również i restauracja Arturo szykuje niespodziankę dla klientów. – Przymierzamy się do zmiany wystroju i odnowienia wyglądu restauracji – zdradził nam Artur Gałach, właściciel lokalu, który serwuje dania kuchni włoskiej. Restauracja ma po odświeżeniu wyglądać bardziej nowocześnie.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji