REKLAMA

W czwartek „Bogowie” zawitają do Orlen Areny

REKLAMA

Już w najbliższy czwartek Kino Letnie zmieni swoją scenerię i zamiast cotygodniowego seansu na płockim Starym Rynku, projekcja filmowa słynnych „Bogów” odbędzie się w Orlen Arenie.

W czwartek, 27 sierpnia, o godzinie 20.30, w płockiej hali widowiskowo-sportowej będziemy mogli obejrzeć film „Bogowie”. Jest to polski film fabularny z 2014 roku, w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Produkcja ta przedstawia losy kardiochirurga Zbigniewa Religi i okoliczności, w jakich przeprowadził on pierwszą w Polsce udaną transplantację serca w 1985 roku. Film ten otrzymał między innymi Złote Lwy, czyli nagrodę dla najlepszego filmu na 39. festiwalu filmowym w Gdyni.

PowiązaneTematy

[button link=”http://petronews.pl/polak-polakowi-nawet-kleski-zazdrosci-bogowie-w-kinach/” color=”#cc19aa”]Polak Polakowi nawet klęski zazdrości – “Bogowie” w kinach[/button]

W tym tygodniu, poza zmianą miejsca emisji filmu, na widzów Kina Letniego czekać będzie kolejna niespodzianka. Na zaproszenie organizatora, którym jest Fundacja Revita Płock, Kino Letnie odwiedzi Piotr Pręgowski, aktor znany chociażby z filmów i seriali takich jak: „Miś”, „Zmiennicy”, „Miodowe Lata”, „Plebania”, „Ranczo”, czy też „Pitbull”.

Spotkanie z aktorem rozpocznie się o 19.30, czyli godzinę przed planowaną emisją filmu „Bogowie”. Kino Letnie współfinansowane jest przez Fundację „Fundusz Grantowy dla Płocka”.