REKLAMA

W blasku jubileuszowego kabaretu. Zenon Laskowik w Płocku

REKLAMA

Już za niespełna miesiąc płocczanie będą mieli okazję poprawić sobie humor, uczestnicząc w doskonałym widowisku kabaretowym. Zenon Laskowik i jego Kabareciarnia wystąpi w naszym mieście w programie jubileuszowym.

Laskowik_plakat_plock.eleKto to jest Zenon Laskowik? Starszym czytelnikom na pewno nie trzeba go przedstawiać. Ten polski satyryk, aktor, artysta kabaretowy oraz… listonosz, był twórcą słynnego w okresie PRL kabaretu „Tey” w Poznaniu. Występował w nim m.in. z Bogdanem Smoleniem, z którym tworzyli niepowtarzalny duet.

PowiązaneTematy

Od 2005 roku jest dyrektorem artystycznym Platformy Artystycznej O.B.O.R.A. Teraz Zenon Laskowik powrócił na scenę po dłuższej nieobecności i, jak dawniej, jest w świetnej formie aktorskiej.

11 października, w jubileuszowym programie zobaczymy jego najlepsze skecze, scenki i piosenki specjalnie wybrane przez twórców na tą okazję. Oprócz Zenona Laskowika, wystąpią: Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Jacek Fedorowicz i Grzegorz Tomczak. Artystom towarzyszyć będzie również zespół muzyczny Promile, pod kierownictwem Michała Rukszy.

Kabaret Zenona Laskowika i jego kabareciarnia – W Blasku Jubileuszu”
11 października 2015 godz. 17
NoveKino „Przedwiośnie”, ul. Tumska 5a
Bilety do nabycia w kasie kina, tel. 24/367 65 02 oraz na portalach bileterii internetowych: kupbilecik.pl, biletyna.pl, biletynakabarety.pl. ticketpro.pl.