REKLAMA

W amfiteatrze rządził taniec. Finał Fame Dance Festiwal [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W piątek wieczorem, finałową galą w płockim amfiteatrze, zakończyła się druga edycja Fame Dance Festiwal. Na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu uczestników czerwcowych warsztatów, w których poprowadzili tancerze znani z  telewizyjnego programu You Can Dance.

Fame Dance Festiwal to jedna z największych imprez tanecznych odbywających się w Płocku. Czterodniowe, darmowe warsztaty, zakończyły się wieczorową galą tańca w płockim amfiteatrze.

Zeszłoroczne zajęcia okazały się ogromnym sukcesem – wzięło w nich udział aż 180 uczestników. W tym roku było jeszcze lepiej. Na scenie zaprezentowało się ok. 200 uczestników. Występowali duzi i mali, w kolorowych strojach i w tych bardziej stonowanych. Choreografie opracowali warsztatowi trenerzy. Wśród nich finaliści programu You Can Dance: Magda Zwierzyńska, Patryk Rożniecki i Mateusz Sobecko.W tym roku patronat honorowy nad festiwalem objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski. Pomysłodawcą projektu jest Małgorzata Staniszewska – właściciel, instruktor i czynna tancerka Studia Tańca Fame. Organizatorami jest Studio Tańca Fame oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Portal PetroNews.pl objął imprezę swoim patronatem.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU