VI Płockie Targi Ślubne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeśli nosisz już zaręczynowy pierścionek na palcu lub chcesz dyskretnie dać do zrozumienia chłopakowi, że to już… przyjdź na targi ślubne, które w tym roku zapowiadają się naprawdę okazale. Na dzisiaj ponad 80 wystawców zapowiedziało swój udział, po raz pierwszy będziemy więc mieli do czynienia z imprezą tej wielkości.

Podczas Płockich Targów Ślubnych przyszli małżonkowie mają szansę nawiązać kontakty ze wszystkimi firmami, które mogą pomóc im w organizacji najpiękniejszego dnia w życiu. Znajdą się tam na pewno salony ślubne, dekoracje weselne, salony fryzur, kwiaciarnie, konsultanci ślubni, suknie wieczorowe, domy i sale weselne czy firmy foto-video. Będzie można również spotkać zakłady kosmetyczne, piekarnie, zespoły muzyczne, szkoły tańca oraz wiele innych firm, oferujących produkty czy usługi, związane z dniem ślubu.

Nie zabraknie najbardziej widowiskowego elementu – pokazu sukni ślubnych. Przyszła panna młoda będzie mogła wybrać konkretny model lub zainspirować się pokazanymi wzorami. Panowie również na tym skorzystają – w jednym miejscu i czasie obejrzą wszystko, na co musieliby przeznaczyć sporo dni i energii. A dobrze wiemy, jak panowie to lubią ;)

Zapraszamy w niedzielę, 27 listopada do Galerii Wisła.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji