REKLAMA

Unieważniono przetarg na remont pływalni. Co dalej z Jagiellonką?

REKLAMA

Przetarg na przebudowę Jagiellonki został ogłoszony w czerwcu tego roku. Oferty można było składać do 27 czerwca. Niestety, zwycięzcy nie wyłoniono.

Remont miał dotyczyć remontu niecek basenowych wraz z plażami. Część małego basenu miała zostać również spłycona w taki sposób, by mogły z niego korzystać dzieci od 0-3 lat.

[button link=”http://petronews.pl/przebuduja-plywalnie-jagiellonka/” color=”default”]Przebudują pływalnię Jagiellonka[/button]

Na ofertę odpowiedziała tylko jedna firma. Jak podano w wyniku, cena przedstawiona przez nią przewyższyła jednak kwotę, którą urząd chce przeznaczyć na remont pływalni. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Vitaro zaproponowało, że wykona planowaną modernizację w cenie 230.010,00 zł. Urząd przeznaczył na realizację tego zadania niewiele ponad 185 tys. zł. Czy przebudowę niecek basenowych oraz plaż da się wykonać za taką kwotę? Czy to oznacza, że Jagiellonka nie doczeka się remontu?Okazuje się, że jednak miasto nie zrezygnowało z remontu tego obiektu.

– Za kilka tygodni ogłosimy nowy przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej pływalni Jagiellonka – zapewnia Hubert Woźniak z płockiego Ratusza.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU