REKLAMA

Pierwsze wyprawki rozdane! Kolejne czekają do 3 września

REKLAMA

“Zrób zakupy i odbierz szkolną wyprawkę” to akcja, która właśnie rozpoczęła się na terenie Galerii Mazovia i potrwa do 3 września. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50, 100 lub 150 złotych, pokazać paragon w punkcie informacyjnym i… zgłosić się po odbiór nagrody. Pierwsi chętni już dzisiaj odebrali szkolne wyprawki.

Nagrody podzielone są na kategorie.

  • I pula nagród (paragon na kwotę 150 złotych) – to 100 plecaków o wartości 60 złotych każdy,
  • II pula nagród (paragon na kwotę 100 złotych) – to 120 piórników z przekładkami, każdy o wartości 20 złotych oraz 80 odblaskowych worków na kapcie o wartości 20 złotych,
  • III pula nagród (paragon na kwotę 50 złotych) – to 200 zestawów artykułów szkolnych, takich jak długopisy, ołówki, kredki, mazaki, gumki do ścierania czy też przyrządy geometryczne. Każdy zestaw jest wartości 10 złotych.

Każdego dnia do zdobycia jest prawie 100 wyprawek! Konkurs będzie odbywał się na terenie galerii w godzinach od 12 do 20. Po okazaniu hostessie paragonu, uczestnik będzie miał prawo wyboru nagrody z zaprezentowanej danej puli.Warto zaznaczyć, że w akcji nie biorą udziału paragony ze sklepu Piotr i Paweł, Media Markt, banków, aptek oraz punktów tytoniowych. Pamiętajcie – dana osoba może brać udział w akcji raz w ciągu dnia!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Galerii Mazovia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU