REKLAMA

Umiesz pięknie mówić o miłości? Pokaż to i wygraj Walentynki w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Masz koło siebie ukochaną osobę, której mówisz „Kocham Cię” w wyjątkowy sposób? A może kochasz skrycie i chciałbyś (lub chciałabyś) podzielić się z nami swoim wyznaniem? Weź udział w konkursie i spędź romantyczną randkę w NK Przedwiośnie.

Walentynki już za chwilę. Chociaż wzbudzają sprzeczne uczucia, wciąż zwolenników tego święta nie brakuje. Wielu zakochanych płocczan wyznaje sobie wówczas miłość i obdarowuje podarkami.

NoveKino Przedwiośnie w Walentynki przewidziało wyjątkowe premiery filmowe, słodkie niespodzianki, konkursy z nagrodami, barowe promocje. W repertuarze:

  • Ciemniejsza Strona Greya – napisy
  • Jackie portret kobiety – napisy
  • John Wick 2 – napisy
  • Sztuka kochania – Historia Michaliny Wisłockiej.

Konkurs

Valentynki Przedwiosnie 2017Dla tych zakochanych otwarcie i skrycie, zorganizowaliśmy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie dla dwojga na dowolnie wybrany film w NovymKinie Przedwiośnie, wyświetlany właśnie w Walentynki, 14 lutego. Wystarczy przesłać nam swoje wyznanie miłosne do 12 lutego na kontakt.Najpiękniejsze wyznanie miłosne wygra nagrodę główną, ale wszystkie przesłane do nas wyznania będą wyróżnione poprzez ich publikację na naszym portalu 14 lutego w Walentynki.

 

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU