REKLAMA

Uciekinier złapany. Trafił do płockiego aresztu

REKLAMA

Marcin W., więzień płockiego zakładu karnego, który uciekł z konwoju w Łowiczu, został zatrzymany. Uciekinier przebywał w Płocku. Funkcjonariusze zatrzymali go niedaleko więzienia.

PowiązaneTematy

Przypomnijmy, zbieg usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co skazano go na pozbawienie wolności. Swój wyrok odsiadywał w płockim więzieniu. Na wolność miał wyjść dopiero w 2016 roku. We wtorek, 2 grudnia, mężczyzna uciekł. Jak udało nam się dowiedzieć, 25-latek był przewożony z Płocka do sądu w Łowiczu na sprawę z jego udziałem. Tuż po procesie mężczyzna odepchnął jednego z policjantów i uciekł. Funkcjonariusze nie zdołali go dogonić.

Policja rozpoczęła poszukiwania, które okazały się skuteczne. W środę, około godziny 23, funkcjonariusze z Płocka zatrzymali 25-letniego skazanego. Mężczyzna przebywał w naszym mieście, niedaleko zakładu karnego. Marcin W. został osadzony w policyjnym areszcie i jeszcze dziś trafi do więzienia.25-latek w więzieniu miał pozostać do 2016 roku. Ucieczka najpewniej sprawi, że kara ta zostanie wydłużona.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU