Ubaw w kinie – Kabaret Smile w natarciu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą niedzielę w Płocku wystąpi znane i lubiane lubelskie trio kabaretowe. Nove Kino “Przedwiośnie” odwiedzi kabaret Smile. Zapowiada się niezwykle wesoły wieczór.

Kabaret “Smile” tworzy trzech kabareciarzy: Andrzej Mierzejewski (aka Duffy), Michał Kincel (Kino) i Paweł Szwajger (Szfagier). Ten lubiński kabaret powstał w 2003 roku i od chwili utworzenia podbija serca widzów. “Smile” w swoich skeczach nawiązuje do obecnej popkultury. W repertuarze nie zabraknie więc wystąpień, wytykających groteskowość codzienności i wyśmiewania sytuacji na pierwszy rzut oka mało śmiesznych.

Trzech panów z Lublina bawi nie tylko skeczami, ale też i wpadającymi w ucho piosenkami. Humor i pomysłowość kabaretu wielokrotnie nagradzano. “Smile” to laureat m.in. prestiżowego przeglądu kabaretowego PAKA (nagroda publiczności w 2008 roku), a także zdobywca pierwszego miejsca podczas festiwalu „Debeściak” .

Autorem sukcesu grupy są wyjątkowi ludzie ją tworzący. – Jeszcze zanim Kabaret Smile zagarnął mnie do siebie starałem robić się dużo szumu artystycznego – mówi o sobie Michał Kincel. – Wygrałem kilka konkursów wokalnych, kilka przegrałem, jakoś było. Kiedy dołączyłem do kabaretu wszystko się zmieniło. Czas zaczął upływać znacznie szybciej i zaczęło go brakować – dodał.

Człowiekiem sceny jest też Paweł Szwajgier. Popularny Szfagier uwielbia występować i dawać radość innym.

– Życzę wszystkim dużo radości na naszych występach, a przede wszystkim na co dzień – powiedział zapraszając wszystkich na występ grupy. – Aha. Tak jak każda szanująca się miss świata pragnę pokoju na świecie – dodał śmiejąc się.

Setki tysięcy internautów odwiedza strony z skeczami kabaretu. Teraz ich talent będą mieli okazję ocenić płocczanie. Kabaret “Smile” wystąpi w niedzielę, 23 listopada, o godzinie 18, w Novym Kinie “Przedwiośnie”. Bilety do nabycia w kasie kina „Przedwiośnie“ lub poprzez serwisy kupbilecik.pl oraz biletynakabarety.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji