REKLAMA

Twoje ogłoszenie w gazecie za darmo! Jakie branże?

REKLAMA

Jak zapewne już wiecie, w gazecie PetroNews, którą znajdziecie w Płocku i w całym powiecie płockim, planujemy utworzyć dział „Ogłoszenia Drobne”. W związku z tym, mamy dla Was niezwykłą propozycję….

Już od następnego wydania, chcemy umieszczać ogłoszenia drobne w gazecie PetroNews. Co zrobić, aby wasze ogłoszenie również się tam znalazło? Wystarczy skorzystać z formularza i przesłać do nas treść ogłoszenia.

Jeśli ogłoszenie jest z kategorii nieruchomości, praca lub motoryzacja – nie martwcie się opłatą. Do końca lutego publikujemy tego typu ogłoszenia całkowicie za darmo!

[contact-form-7 id=”196409″ title=”Formularz Ogloszenie”]Po przesłaniu formularza, wasze ogłoszenie ukaże się w najbliższym wydaniu gazety PetroNews. Jeśli ogłoszenie jest z innej kategorii niż nieruchomości, praca lub motoryzacja, należy dokonać przelewu na kwotę, którą wybrano w okienku „Ilość Emisji”, na konto, które znajdziecie na dole formularza. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać swój numer telefonu i imię.

[button link=”http://petronews.pl/ogloszenie-gazeta-plock/” target=”new” color=”#d60a0a”]DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE[/button]

Po zaksięgowaniu wpłaty, ogłoszenie ukaże się w najbliższym wydaniu lub kolejnym, jeśli wpłata dotrze po składzie aktualnego wydania. Zapraszamy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU