REKLAMA

TVN24 w płockiej Wieży Ciśnień. Dlaczego?

REKLAMA

Od kilku dni w naszym mieście gości ekipa programu „Polska na weekend/360” telewizji TVN24. W piątek prowadzący program Jakub Porada gotował wspólnie z bohaterką artykułów „Mariola gotuje”, czyli Mariolą Rączkowską, współwłaścicielką restauracji Wieża Ciśnień.

„Polska na weekend/360” to cykliczny program turystyczno-krajoznawczy w TVN 24. Prowadzący program Aleksandra Janiec i Jakub Porada zwiedzają niezwykłe zakątki Polski, gdzie sprawdzają najciekawsze atrakcje turystyczne i prezentują wybrane z nich. Doradzają też, jak i gdzie odpocząć po ciężkim tygodniu pracy.

Jakub Porada to znany dziennikarz, aktor i podróżnik. Od 2001 roku, czyli od samego początku pracuje w TVN24, od 2011 roku także w TTV. Jest współautorem cyklu podróżniczego „Porada da radę” oraz „Pora na Polskę” w „Dzień Dobry TVN”. Jest autorem czterech książek: powieści „Chłopaki w Sofixach” oraz bestsellerowych powieści podróżniczych „Porada da radę”, „Polska da radę” i niedawno wydanej „Porada na Europę”.

Współprowadząca, Aleksandra Janiec, to prezenterka telewizyjna, a wcześniej modelka. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i historię sztuki na prywatnej uczelni. Z TVN24 związana jest od początku swojej zawodowej kariery. W przeszłości była asystentką Romana Kurkiewicza w programie „Dwie prawdy” i prowadziła wakacyjny program na TVN METEO ACTIVE. Zajmuje się również przeglądem najciekawszych informacji z portalu tvn24.pl. Na antenie TVN24 BiS – bierze udział w akcji „Pokaż nam świat” organizowanej razem z platformą KONTAKT24. W weekendy prowadzi program Teleserwis na antenie TVN24.

Dziennikarze pojawili się w Płocku na zaproszenie Samorządu Województwa Mazowieckiego, realizując zamówiony przez urząd odcinek programu „Polska na weekend / 360”. Zwiedzili już m.in. Muzeum Mazowieckie, Liceum im. Marsz. Stanisława Małachowskiego czy Miejski Ogród Zoologiczny. Towarzyszyli również trębaczowi podczas odgrywania hejnału na ratuszowej wieży i oglądali scenę pasowania na rycerza.Z kamerami odwiedzili także Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu czy Wzgórze Tumskie. Nic dziwnego, że zgłodnieli…

W piątek kamery zagościły w restauracji Wieża Ciśnień. Tam Jakub Porada postanowił coś ugotować dla swojej koleżanki z planu. Pomagała mu w tym Mariola Rączkowska, współwłaścicielka restauracji, znana z naszego cyklu „Mariola gotuje”.

Telewizja TVN24 wyemituje płocki odcinek 9 grudnia o godz. 8.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Tomek says:

    bravo :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU